Dunaj

Dunaj

Interpret: 

Kapela Dunaj zahrála v komorním prostředí pražského klubu Cafe v lese. Věrní fanoušci si vychutnali především skladby z nové desky "Za vodou" a odměnili kapelu bouřlivým potleskem.

Trutnoff Open Air se vrátil zpět na trutnovské Bojiště

Trutnovský festival letos nabídl brilantní směs muziky. Skoro, jakoby někdo nahlédl do mého osobního playlistu. Tak bych vystihla senzaci, kterou ve mně vyvolal. Line-up namixovaný, jako cocktail Long Island Ice Tea. Ondřej Havelka po industriálních Laibach? Po roztančeném swingu australští neukočírovatelní The Rumjacks? Ano! Tak vypadala hlavní stage.

Colours of Ostrava - den čtvrtý

Poslední den Colours of Ostrava 2023 zahájila na hlavním podiu izraelská partička Tarante Groove Machine, následováni Monkey Business, Postpunková newyorská kultovní kapela Interpol vládla podiu sobotní podvečer a po dvaadvacáté hodině nastoupil americký

Trutnoff Brnoon Open Air Festival - sobota

Sobotní Trutnoff Brnoon začal svadbou a pokračoval přehlídkou skvělých českých kapel, na hlavním podiu vystoupili Dunaj, Tichá dohoda, Vítkovo kvarteto jako svadební dar, Michal Prokop Framus Five, Ga

Trutnoff Brnoon Open Air Festival

Známý a legendární festival přezdívaný jako Český Woodstock. Jeho vznik se datuje k letům 1984 a 1987, kdy jeho první ročníky rozehnala komunistická Státní bezpečnost. O festivalu se traduje, že je mimořádný svoji výjimečnou atmosférou, kde více než kapely je důležitejší moment setkání a spiklenecká pospolitost, jak ji označil náčelník festivalu a český prezident Václav Havel.

Trutnoff-Brnoon

Padesát kapel na třech scénách. Spiklenecké setkání TrutnOFF BrnoON se ponese ve znamení pestrobarevnosti a bude asi největší letním open air festivalem.
Milé squaw, stateční spolubojovníci a noví stopaři,

Dunaj

Interpret: 

Kapela Dunaj se vrátila na koncertní podia po dvaceti letech a hned vyprodala pražský Palác Akropolis.
Fantastický koncert potěšil spoustu fanoušků a ti odměňovali kapelu dlouhými, bouřlivými ovacemi.

Přihlásit se k odběru Dunaj