Blues

Walter Trout

Legendární americký skladatel, kytarista a zpěvák Walter Trout vystoupí 30. května 2023 v Paláci Akropolis!
Koncert je na přání interpreta přesunut z původního data 29. 5. 2023 v Lucerna Music Baru. Koncert v Uherském Brodě, který se měl konat 27. 5., je zrušen. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, vstupenky zakoupené na uherskobrodský koncert budou platit na pražský koncert.

Blues Alive sobota

Závěrečný večer dvacátého šestého ročníku festivalu Blues Alive zahájili ve Foyer Steven´s a na hlavní scéně slovenští The Turtev Brothers následováni švédskými blues-rockovými Black River Delta. Jako třetí se na podiu představila francouzská trojice v dost bluesově netradičním složení Tia Gouttebel zpěv a kytara, Marco Glomeau na bicí a perkuse a Gilles Chabenat s niněrou, přes to vynikající blues.

Blues Alive pátek

Páteční večer odstartovali v předsálí jedni z vítězů letošního Blues Aperitivu, kapela Black Pin. V sále se začalo hrát v půl sedmé, kdy se na podiu objevila polská kapela Levi se zpěvačkou Ewou Novel, následoval rodák z Georgie Jontavious Willis, který je současnou velkou hvězdou akustické countrybluesové školy, jako jsou Taj Mahal, nebo Keb´mo´.

Joe Bonamassa: Live in Prague

Americký kytarista Joe Bonamassa, jedna z největších legend současné hudební scény, se konečně vrací po dlouhých osmi letech do Prahy.
Tato bluesrocková hvězda, která nemá ve svém žánru konkurenci, vystoupí 3. května 2023 v pražském Foru Karlín.
Exkluzivní předprodej vstupenek startuje již v pátek 14. řijna 2022 v 10:00 v síti Ticketmaster Česká Republika.
Tak nemeškejte!

Stránky

Přihlásit se k odběru Blues