Beth Hart

Blues-rocková hvězda Beth Hart míří do O2 Universa.

Interpret: 

V pátek 10. listopadu nás poctí návštěvou v O2 Universum blues-rocková hvězda Beth Hart. Tato zpěvačka a pianistka je divoká, drsná a především svá. Byla nominována na cenu Grammy, několikrát na cenu Blues Music Awards a spolupracovala s řadou jiných umělců; kytaristou Slashem, Jeffem Beckem a hlavně s Joe Bonamassou, se kterým spolupracuje dlouhodobě. Od roku 2011, kdy nazpívala vokály na jeho album Dust Bowl, už natočili tři společná alba.

Beth Hart

Interpret: 

Fantastická Beth Hart se po roce vrátila do opět vyprodaného Fora Karlín. Tato vynikající bluesrocková zpěvačka, klavíristka a kytaristka koncertuje v České republice poměrně často, její energie a nezaměnitelný hlas si získává čím dál více oddaných fanoušků.

Beth Hart

Fenomenální americká bluesrocková zpěvačka Beth Hart svým úchvatným a barevným chraplákem okouzluje publikum všech koutů světa. Její hlas je nezaměnitelný, energie jejích koncertů nezapomenutelná. Beth v České republice pravidelně koncertuje již od roku 2014 a s každým koncertem získává srdce většího a většího počtu českých fanoušků. Co koncert, to vyprodaný sál. Začala v roce 2014 v Lucerna Music Baru, letos již podruhé vyprodala Fórum Karlín. Její koncerty jsou upřímně bezprostřední a zároveň hluboce vážné a ryzí.

Beth Hart

Interpret: 

Vynikající americká zpěvačka, skladatelka a klavíristka Beth Hart se po roce vrátila do Fora Karlín.
Její čtvrtý pražský koncert potvrdil její kvality a opět uhranul nadšené publikum.

Beth Hart

Americká zpěvačka a multiinstrumentalistka Beth Hart po roce opět zavítá do pražského Fora Karlín
Na základě obrovského zájmu o letošní koncert s potěšením oznamujeme, že Beth Hart bude v České republice koncertovat i příští rok a to na stejném místě, tedy v pražském Foru Karlín 29. listopadu 2018.

Beth Hart

Interpret: 

Fantastická Beth Hart nadchla vyprodané Forum Karlín.
Americká, blues-rocková zpěvačka a skladatelka Beth Hart vyrazila na turné s novým albem Fire On The Floor a v pražském Foru Karlín předvedla, že si rozhodně zasloužila opakované nominace na blues Music Awards a Grammy.

Beth Hart

V současné době jedna z nejlepších amerických rockových zpěvaček Beth Hart vystoupí po roce opět v Praze. Minulý koncert byl beznadějně vyprodaný a očekáváme, že tomu letos bude stejně tak. Umělkyně, která se proslavila světovým hitem “LA Song (Out of This Town)” a nedávno sklidila obrovský ohlas za společné album s bluesovým velikánem Joe Bonamassou, zahraje se svou kapelou v rámci koncertní série Prague International Bluenights.

Přihlásit se k odběru Beth Hart