Pop

Pet Shop Boys

Interpret: 

Britská elektronická dua, a – buďme ještě konkrétnější – představitelé gay popu měli ustláno na růžích nejen ve své domovině, ale dokázali své hudební evangelium šířit celosvětově, ať už se bavíme o Soft Cell, ERASURE, nebo PET SHOP BOYS. Posledně zmínění zasvětili letošní první červencový den své šesté zastávce v České republice.

James Blunt

Interpret: 

Do pražského Fora Karlín zavítal britský zpěvák a kytarista James Blunt.
Během pondělního večera zazpíval většinu svých starších hitů, ale představil i nové skladby z jeho poslední desky Who We Used To Be.
Jako předkapela vystoupila také britská formace Tors.

LP

Interpret: 

Ve vyprodaném O2 Universu vystoupila americká zpěvačka a skladatelka lp (Laura Pergolizzi) se svou kapelou a hned od začátku to pořádně rozjela.
Během večera odzpívala většinu svých hitů, ale zařadila i nedávno vydané skladby a nadšené publikum jí nechtělo z podia pustit.
Jako předkapela vystoupila zpěvačka Vérité, která se poměrně neúspěšně pokusila rozehřát fanoušky lp.

Depeche Mode, 24.2.2024

Interpret: 

Čtrnácté pražské zastavení v rámci zimní části k patnáctému albu Memento Mori je důslednou ukázkou proměny Depeche Mode v prostoru a čase. Původně čistě elektronický čtyřčlenný projekt, jehož poznávacím znamením byl v úplných začátcích kromě syntezátorového zvuku vícehlasý refrénový zpěv téměř beatlesáckého ražení, se za více než čtyřicet let proměnil v plnohodnotnou rockovou instituci, ustálenou kolem ústřední dvojice Gahan/Gore.

Co nás čeká v březnu

lp
Americká zpěvačka lp vystoupí 1. března 2024 v pražském O2 Universum Naživo představí novou, v pořadí již šestou, desku LOVE LINES. Autorka mnoha hitů v čele s písní Lost On You si fanoušky po celém světě získala svým impozantním pronikavým hlasem, obrovským charisma, bezprostřední komunikací a především nezapomenutelnými koncerty.

Zara Larson

POPOVÁ IKONA ZARA LARSSON POPRVÉ V PRAZE JAKO HEADLINER! SE SVÝM TOUR VENUS ZAVÍTÁ DO FORA KARLÍN NA ZAČÁTKU BŘEZNA.

CENA VSTUPENKY 1290,- KČ
LIVE NATION A ARTIST PŘEDPRODEJ OD 1. 11. 2023 V 10:00
VSTUPENKY V PRODEJI V SÍTÍCH TICKETMASTER A TICKETPORTAL OD 3. 11. 2023 V 10:00

ZARA LARSSON NASBÍRALA MILIARDY STREAMŮ, ZÍSKALA ŘADU MULTIPLATINOVÝCH CERTIFIKÁTŮ A PŘITÁHLA SI STÁLOU CELOSVĚTOVOU FANOUŠKOVSKOU ZÁKLADNU. V ROCE 2016 SE PROSADILA NA GLOBÁLNÍ SCÉNĚ JAKO SKLADATELKA S ENERGICKÝM HLASEM A ŽIVELNÁ HUDEBNÍ SÍLA.

LP již za čtrnáct dní vystoupí v O2 Universu

Nezaměnitelný hlas, autentický výraz a ostré pero při psaní textů, to je recept lp na mezinárodní úspěch a získání pozice jedné z nejoblíbenějších zpěvaček a skladatelek popových hitů současnosti. V roce 2016 se lp raketově proslavila srdceryvnou folkrockovou baladou „Lost on You“. Tato skladba se stala jedničkou hitparád v 18 zemích světa a zaznamenala více než 25, 7 milionu stažení.

Stránky

Přihlásit se k odběru Pop