O2 Universum

Alter Bridge

Rockoví titáni ALTER BRIDGE s potěšením potvrzují rozsáhlé evropské turné na letošní zimu.
Turné "Pawns & Kings" zavítá do 25 měst v 18 zemích a odstartuje 1. listopadu v Hamburku, Německu a skončí 12. prosince v Londýně v Anglii.

Placebo

Britská ikona alternativního rocku se vrací do České republiky a při této příležitosti představí své nové album „NEVER LET ME GO“

Sigur Rós

Islandští velikáni Sigur Rós přijedou po 14 letech do Prahy. Slavní melancholici a experimentátoři, o jejichž emocemi nabitých koncertních show se hovoří v superlativech, se vracejí do Prahy. Koncert islandské legendy proběhne 9. října 2022 v pražském O2 universu.

Massive Attack

Massive Attack se vrací do Prahy! Kultovní triphopová kapela se po čtyřech letech představí českým divákům, aby jim opět připomněla, proč patří mezi nejdůležitější hudební projekty posledních dekád.
CENY VSTUPENEK OD 1590,- DO 1990,- Kč
VSTUPENKY V PRODEJI V SÍTI TICKETMASTER OD 24. 2. 2022 V 10:00
LIVE NATION KLUB & O2 PŘEDPRODEJ OD 22. 2. 2022 10:00 - 24. 2. 2022 10:00

5 Seconds of Summer

Australská senzace 5 Seconds Of Summer v příštím roce poprvé zahraje v Praze!
Je jen málo australských kapel, kterým se povedlo zabodovat nejen v domovských končinách, ale zároveň pobláznit Ameriku, Evropu i Asii. K čestným výjimkám patří čtveřice 5 Seconds Of Summer, která právě ohlásila velké světové turné. Během něj zavítá samozřejmě i do Evropy a jednou z jejích zastávek bude i naše hlavní město!

Jamie Cullum

Ten, kdo zažil jeho neuvěřitelné koncerty na Colours of Ostrava 2009 a 2013, na ně nezapomene - britský zpěvák a klavírista při nich předvedl show v tom nejlepším slova smyslu. Nejen s obrovskou lehkostí a virtuozitou přecházel od strhujícího jazzu k popu a zpět, ale bubnoval i na piano, beatboxoval, padal ze stoličky a v jednu chvíli na klavír vylezl s pivem v ruce a obřím skokem se snesl zpět na pódium. Nyní se tento výjimečný hudebník a showman představí poprvé naživo v Praze.

Lindemann

LINDEMANN vydají 22. listopadu novou desku, kterou v únoru představí na dvanácti koncertech v osmi evropských zemích včetně České republiky.

Stránky

Přihlásit se k odběru O2 Universum