Ostatní

RÖYKSOPP

NORŠTÍ RÖYKSOPP OZNAMUJÍ SVÉ „TRUE ELEKTRIC“ EU 2023 TOUR. V PRAZE SE ZASTAVÍ 22. ÚNORA. PO NEDÁVNO AVIZOVANÉM KONCERTU DIANY KRALL ODHALUJE AGENTURA 10:15 ENTERTAINMENT DALŠÍ Z KONCERTŮ PLÁNOVANÝCH NA ROK 2023. NORSKÉ ELEKTRONICKÉ DUO RÖYKSOPP VYSTOUPÍ V PROSTORÁCH PRAŽSKÉHO FORA KARLÍN 22. ÚNORA 2023. VSTUPENKY EXKLUZIVNĚ V PRODEJI V SÍTI TICKETMASTER OD 14. ŘÍJNA OD 10:00.

The Exploited - "DISORDER TOUR 2023"

Skotská punkrocková legenda THE EXPLOITED, se bouří! A bouří se už dlouho….od 80. let. Nyní kapela oznamuje termíny svého "DISORDER TOUR 2023" a vyzývá všechny své drsné fanoušky, kteří stále ctí vlajku skutečného punku a řvou „Fuck The System“ z plných plic, na svůj live koncert!
Do PRAHY, MeetFactory dorazí THE EXPLOITED přesně 4. 5. 2023! Wooow!

Macy Gray

Interpret: 

Během svého evropského turné navštívila Macy Gray po brněnském Sonu i pražskou Lucernu, kde se jí dostalo bouřlivého uvítání a skvělá a uvolněná atmosféra se nesla celým koncertem. Zpěvačka divákům zahrála hity I Try nebo Do Something, nechyběl ani přídavek v podobě coveru Nothing Else Matters a novinky z aktuální desky The Reset.

Laura Mvula

Po třech letech se britská soulová hvězda vrací na Prague Sounds - s novou image a novým materiálem z ceněného alba Pink Noise, inspirovaného synth-popem 80. let.

Maceo Parker

Maceo Parker, považovaný za jednoho z nejlepších saxofonistů na světě, se naplno věnuje muzice už více než 50 let. Mnohaletý spoluhráč Jamese Browna oslaví nedlouho před pražským koncertem 77. narozeniny. Jeho show jsou však stále naplněné neuvěřitelnou energií. Významný podíl na šlapající hudbě má i kapela – malý funkový orchestr složený z výtečných muzikantů, kteří získávali zkušenosti po boku těch nejznámějších jazzmanů a umí dokonale ovládat své nástroje.

Trutnoff - Brnoon 2022 den třetí

Třetí festivalový den byl dost deštivý, přesto si návštěvníci užili spousty dobré hudby.
Hlavní podium přivítalo Jaroslava Hutku, Cocotte Minute, zazněla tradiční Ryboffka, Ivana Mládka a jeho Banjo Band,Hudbu Praha, britskou kapelu The Subways, Anetu Langerovou a další britskou legendu, kapelu Reef.

Stránky

Přihlásit se k odběru Ostatní