Forum Karlín

Patti Smith

Interpret: 

Patti Smith se po šesti letech vrátila do Prahy a ve vyprodaném Foru Karlín odehrála nádherný koncert plný emocí a zavzpomínalo se i na Ivana Krále.
Fanoušci nadšeně zpívali s Patti a na konci koncertu jí nechtěli pustit z podia, když bouřlivý potlesk trval několik minut.

Gojira

OBSCURE PROMOTION VÁS OPĚT ZVOU NA PRAŽSKÝ KONCERT GOJIRA! POPRVÉ JSME TUHLE KAPELU DOVEZLI V R. 2006 NA BRUTAL ASSAULT A BYLA TO V ČR JEJICH PREMIÉRA. OD TÉ DOBY SE Z TĚCHTO FRANCOUZŮ STAL SVĚTOVÝ FENOMÉN METALU POSLEDNÍCH LET. LEDNOVÝ TERMÍN ZHATIL COVID, NOVÝ TERMÍN PRO PRAHU JE 25. ČERVENEC!

Michael Kiwanuka

TŘETÍ ALBUM MICHAELA KIWANUKY NAZVANÉ KIWANUKA VYŠLO 25. ŘÍJNA 2019 NA POLYDor RECORDS A HUDEBNÍ FANOUŠCI V ČESKU SE MOHOU RADOVAT Z OZNÁMENÍ, ŽE ŽIVĚ HO BUDOU MOCI SLYŠET 20. ČERVENCE VE FÓRU KARLÍN. KONCERT BYL PRO OBROVSKÝ ZÁJEM PŘESUNUL Z LUCERNA MUSIC BARU DO FÓRA KARLÍN. VSTUPENKY ZAKOUPENÉ DO LUCERNA MUSIC BARU PLATÍ I DO FÓRA KARLÍN, NENÍ ZAPOTŘEBÍ JE MĚNIT. VSTUPENKY ZA 790 KČ + POPLATKY POŘÍDÍTE NA GOOUT.CZ A V SÍTI TICKETMASTER. V PŘÍPADĚ NEVYPRODÁNÍ VSTUPENEK V PŘEDPRODEJI PAK NA MÍSTĚ ZA 900 KČ.

Einstürzende Neubauten - Duch ve stroji v roce tygra

Dobrý den, Blixo Bargelde, konečně jsme se dočkali! Dvanáctá návštěva Einstürzende Neubauten v Praze patřila k těm prokletým vystoupením, které covid posouval a posouval v čase rok od roku dál, což se ostatně projevilo v názvu turné, kdy „Year of the Rat Tour“ přešlo do „Year of the Tiger Tour“. Vyšlo to až napočtvrté, původní termín z května 2020, kdy skupina slavila 40 let od založení, byl přesunutý přes květen 2021 a září 2021 až na včerejší večer, který ale roky čekání bohatě vynahradil a karlínské Forum dostalo audiovizuální nářez, na který se nezmůže leckterá metalová parta.

The Smile

Interpret: 

Ve Foru Karlín se sešli členové slavných Radiohead, Tom Yorke a Jonny Greenwood spolu s bubeníkem Sons of Kemet´s - Tomem Skinnerem v nové hudební formaci The Smile.
The Smile nedávno vydali svůj druhý singl The Smoke.
Jako předskokan vystoupil Robert Stillman.

Yes

TURNÉ LEGENDÁRNÍ ROCKOVÉ KAPELY yes „THE ALBUM SERIES TOUR“ SE ODKLÁDÁ NA KVĚTEN 2022!

The Smile

ČLENOVÉ LEGENDÁRNÍ BRITSKÉ ROCKOVÉ FORMACE RADIOHEAD Thom Yorke A JONNY GREENWOOD SE VRACÍ NA SCÉNU V RÁMCI NOVÉHO PROJEKTU. SPOLEČNĚ S BUBENÍKEM ZE SONS OF KEMET’S – TOMEM SKINNEREM TVOŘÍ NYNÍ NOVOU HUDEBNÍ FORMACI THE SMILE.

V RÁMCI OZNÁMENÉHO DEBUTOVÉHO EVROPSKÉHO TURNÉ DORAZÍ TAKÉ DO PRAHY. FANOUŠCI RADIOHEAD TAK BUDOU MÍT ZNOVU PŘÍLEŽITOST SVÉ OBLÍBENCE VIDĚT HRÁT NA ŽIVO.

Stránky

Přihlásit se k odběru Forum Karlín