Forum Karlín

Skillet

SKILLET SE VRACÍ DO ČESKÉ REPUBLIKY!
Vstupenky na koncert 6. května ve Foru Karlín budou v prodeji za ceny 1 190 Kč (Stání) a 1 990 Kč (Golden Circle) od pátku 8. února, 10:00 v síti Ticketmaster.

RÖYKSOPP

NORŠTÍ RÖYKSOPP OZNAMUJÍ SVÉ „TRUE ELEKTRIC“ EU 2023 TOUR. V PRAZE SE ZASTAVÍ 22. ÚNORA. PO NEDÁVNO AVIZOVANÉM KONCERTU DIANY KRALL ODHALUJE AGENTURA 10:15 ENTERTAINMENT DALŠÍ Z KONCERTŮ PLÁNOVANÝCH NA ROK 2023. NORSKÉ ELEKTRONICKÉ DUO RÖYKSOPP VYSTOUPÍ V PROSTORÁCH PRAŽSKÉHO FORA KARLÍN 22. ÚNORA 2023. VSTUPENKY EXKLUZIVNĚ V PRODEJI V SÍTI TICKETMASTER OD 14. ŘÍJNA OD 10:00.

THE WAR ON DRUGS

AMERICKÁ ROCKOVÁ KAPELA The War on Drugs PŘEDSTAVÍ V ÚTERÝ 13. ČERVNA 2023 V PRAŽSKÉM FORU KARLÍN SVÉ AKTUÁLNÍ ALBUM I DON’T LIVE HERE ANYMORE. ZA PŘEDCHOZÍ ALBUM A DEEper UNDERSTANDING ZÍSKALI V ROCE 2018 GRAMMY ZA NEJLEPŠÍ ROCKOVÉ ALBUM A NOMINACI V BRIT AWARD NA ZAHRANIČNÍ SKUPINU ROKU.

HEAVEN SHALL BURN, TRIVIUM, OBITUARY, MALEVOLENCE již příští neděli!

O tom, že HEAVEN SHALL BURN vyrazí hned z kraje příštího roku na společné turné se svými přáteli TRIVIUM už víme. U nás, v PRAZE, Fóru Karlín se objeví 22. ledna 2023 a snad nikdo nepochybuje o tom, že to bude opravdu velké hudební dobrodružství plné silné muziky a emocí. Jejich show je vždy do detailu propracovaná, přímo překypuje energií.

Limp Bizkit

HUDBA, KTEROU TATO PĚTICE PRODUKUJE, JE TĚŽKO ZAŘADITELNÁ – Fred DURST A SPOL. TOTIŽ KOMBINUJÍ TVRDOU MUZIKU SE SAMPLY, HIPHOPEM A SVŮJ DÍL NA VÝSLEDNÉM ZVUKU KAPELY MÁ I DJ LETHAL (DŘÍVE HOUSE OF PAIN), KTERÝ JE JIŽ REGULÉRNÍM ČLENEM KAPELY.

Uriah Heep

Interpret: 

Britská hardrocková legenda Uriah Heep oslavila 50 let na scéně téměř tříhodinovým koncertem ve Foru Karlín.
První část koncertu byla v akustická a po krátké přestávce již předvedli klasický uriáší nářez. Během koncertu zazněly snad všechny zásadní skladby z jejich padesátileté hudební dráhy.
Parádní koncert si fanoušci Uriah Heep náležitě užili a odměnili kapelu bouřlivým potleskem.

Tenacious D

Jack Black a Kyle Gass, jinak známí jako rockové ikony Tenacious D, se vydávají na evropské tour, v rámci kterého se 4. června 2023 poprvé představí českým fanouškům v pražském Foru Karlín.
Oficiální prodejce vstupenek je Ticketmaster. Prosíme zákazníky, aby nekupovali vstupenky z neoficiálních zdrojů, za jejich pravost neručíme.

Stránky

Přihlásit se k odběru Forum Karlín