Forum Karlín

Uriah Heep oslaví 50 let na scéně již za dva týdny!

Britská rocková legenda URIAH HEEP oslaví své 50. výročí v ČR! Velkolepá oslava se uskuteční v prosinci 2022 v PRAZE v rámco tradičního BEATFESTU!!
Zdá se to neuvěřitelné, ale je to tak! Legendární britská formace URIAH HEEP oslavila už 50. let na světové rockové scéně! Plánované oslavy zhatil virus Covid-19, ale stále aktivní „Uriáši“ si z toho nic nedělají a svou velkolepou oslavu prostě s úsměvem posunuli na další rok, na prosinec 2022, kdy už bude svět snad definitivně vyléčený, v pořádku, a hlavně plný nadšení a radosti z koncertních show!

Joe Bonamassa: Live in Prague

Americký kytarista Joe Bonamassa, jedna z největších legend současné hudební scény, se konečně vrací po dlouhých osmi letech do Prahy.
Tato bluesrocková hvězda, která nemá ve svém žánru konkurenci, vystoupí 3. května 2023 v pražském Foru Karlín.
Exkluzivní předprodej vstupenek startuje již v pátek 14. řijna 2022 v 10:00 v síti Ticketmaster Česká Republika.
Tak nemeškejte!

The Rasmus

Interpret: 

The Rasmus rozpálili Forum Karlín, tato finská rocková kapela se po třech letech vrátila do Prahy a opět předvedla skvělou show, v rámci které zahrála své největší hity včetně Jezebel, s nímž soutěžila v Eurovizi. V rolích předkapel se představili američtí Icon For Hire a česko-norská partička We Are Domi.

BULLET FOR MY VALENTINE

ČELIT SÍLE METALCORU! VELŠSKÝ KVARTET Bullet for My Valentine SI NA PRODEJNOST NOSIČŮ ANI NEZÁJEM FANOUŠKŮ NEMŮŽE V POSLEDNÍCH LETECH STĚŽOVAT. PO POSLEDNÍM ÚSPĚŠNÉM ALBU SE PŘESUNUL DO ARÉN A ODJEL TY NEJVĚTŠÍ KONCERTY. S NOVOU DESKOU SVÝM FANOUŠKŮM CHCE OBRAZNĚ ŘEČENO URAZIT HLAVU A NA KONCERTĚ VE FORU KARLÍN JE ZADUPAT DO ZEMĚ.

Shinedown

MULTIPLATINOVÁ KAPELA SHINEDOWN SI UPEVNILA SVŮJ STATUS JEDNÉ Z NEJVITÁLNĚJŠÍCH A NEJPROGRESIVNĚJŠÍCH HUDEBNÍCH SIL, KTERÁ ZTĚLESŇUJE TVŮRČÍ DYNAMIKU PŘEKRAČUJÍCÍ HRANICE DÍKY VÍCE NEŽ 6,5 MILIARDÁM STREAMŮ PO CELÉM SVĚTĚ, REKORDNÍM 18 ROCKOVÝM HITŮM NA PRVNÍM MÍSTĚ, 14 PLATINOVÝM A ZLATÝM SINGLŮM, PLATINOVÉMU NEBO ZLATÉMU CERTIFIKÁTU PRO KAŽDÉ ALBUM, 10 MILIONŮM PRODANÝCH ALB PO CELÉM SVĚTĚ A VELKÉMU UZNÁNÍ MÉDIÍ.

Heilung

Existovala hudba před pěti tisíciletími? Jak asi zněla? Odpověď vám dá šamanská družina HEILUNG, která k nám zavítá už na druhý samostatný koncert. Ten první byl beznadějně vyprodán několik měsíců před jeho konáním, takže tentokrát míří do Fóra Karlín.
HEILUNG vás přenesou do středověku a svou zaříkávací hudbou dokáží zastavit i šíp v letu.

Tedeschi Trucks Band

27. říjen příštího roku by si měli poznačit do kalendářů všichni milovníci blues rocku a obecně výjimečných koncertních zážitků. Vůbec poprvé přijede do České republiky kapela Tedeschi Trucks Band, kterou předchází pověst jedné z nejlepších živých hudebních formací. Dvanáctičlenná sestava v čele s manželskou dvojicí, zpěvačkou a kytaristkou Susan Tedeschi a virtuózním slide kytaristou Derekem Trucksem, v níž nechybí dechová sekce nebo dva bubeníci, vyniká na koncertech obrovskou energií a muzikantským mistrovstvím.

YES

Legendární kapela yes oznamuje přesun svého plánovaného turné na příští rok!

The Rasmus

Nejslavnější finská kapela se po třech letech vrací do Prahy!
Skupina The Rasmus vznikla v roce 1995, když její členové ještě studovali na střední škole. Jejich debut, Peep,se v jejich rodném Finsku stal rychle zlatým a z členů se ve věku 16 let staly rockové hvězdy. The Playboys se stal rovněž zlatým a vynesl skupině cenu Emma, finskou obdobu Grammy.

Kaleo

ISLANDSKÁ ROCKOVÁ KAPELA Kaleo, V ČELE S FRONTMANEM A AUTOREM PÍSNÍ JJ JULIEM SONEM, A OD VYDÁNÍ SVÉHO PRŮLOMOVÉHO ALBA A/B Z ROKU 2016, S KTERÝM OBLETěla CELÝ SVĚT SE VRACÍ ZPĚT DO ČR. Z ALBA VZEŠLY TŘI HITOVÉ SINGLY – NA CENU GRAMMY NOMINOVANÝ “NO GOOD”, ZLATÝ “ALL THE PRETTY GIRLS” A HITPARÁDOVÝ, 2X PLATINOVÝ “WAY DOWN WE GO”, KTERÝ BYL POUŽIT VE VÍCE NEŽ DVOU DESÍTKÁCH TELEVIZNÍCH POŘADŮ OD GREY’S ANATOMY PO RIVERDALE, COŽ VEDLO K TOMU, ŽE SE SINGL Č.

PARKWAY DRIVE

EPIDEMIE JEJICH TURNÉ PŘERUŠILA, TEĎ SE VŠAK NA KONCERTNÍ PÓDIA VRACÍ. EVROPŠTÍ FANOUŠCI SE TÉTO AUSTRALSKÉ FORMACE DOČKAJÍ V ZÁŘÍ, NA KDY JE NAPLÁNOVÁNA I PRAŽSKÁ ZASTÁVKA. Parkway Drive VYSTOUPÍ VE FORU KARLÍN 10. ZÁŘÍ 2022. NA HALOVÉ TURNÉ, KTERÉ PROZATÍM SESTÁVÁ Z OSMNÁCTI KONCERTŮ, JE DOPROVODÍ METALCORE SKUPINA Z BRITSKÉHO SHEFFIELDU – WHILE SHE SLEEPS.

Pixies

Interpret: 

Legendární bostonští Pixies se po třech letech vrátili do Fóra Karlín.
Zaplněný sál si vychutnal hudební nářez této legendární americké kapely, během večera zazněly skladby Wave of Mutilation, Debaser, Monkey Gone to Heaven, ale zazněly i skladby z nového, ještě nevydaného alba, Doggerel.

Stránky

Přihlásit se k odběru Forum Karlín