Rock For People

Hollywoodská hvězda Keanu Reeves se svojí kapelou Dogstar přijede v létě na Rock for People!

Hollywoodská hvězda Keanu Reeves, kterou celý svět zná jako hlavního hrdinu legendární trilogie Matrix, jako bývalého nájemného vraha Johna Wicka, nebo jako neohroženého vymítače Constantina, míří v červnu příštího roku na festival Rock For people do hradeckého Parku 360.

Rock for People odstartoval oblíbený adventní kalendář druhým headlinerem – The Offspring!

Dlouho očekávaná událost je tady, Rock For people s prvním prosincovým dnem spustil již tradiční adventní kalendář, který každý den až do Vánoc odhaluje jednu kapelu. První okénko na webových stránkách Rock For people patří The Offspring, druhému ze čtyř headlinerů festivalu, kteří vystoupí na 28. ročníku festivalu od 12. do 15.

Američtí velikáni Skillet již za 14 dní ve Foru Karlín!

Američtí velikáni Skillet jsou právem řazeni mezi nejúspěšnější rockové kapely 21. století. Na svém kontě mají přes dvanáct milionů prodaných desek, jsou držiteli platinové desky za album Awake, vítězové Billboard Music Awards a jsou držiteli několika nominaci na Grammy Awards. Jejich videa mají miliony zhlédnutí na YouTube – ostatně jen sám singl Monster jich má přes 400 milionů. Kromě toho je tento singl dvojnásobně platinový.

Attila

Atilla se vrací do Prahy! Fronzilla se svojí partou dorazí 16. března do MeetFactory a s sebou přiveze hned čtyři hosty včetně oblíbených Our Holllow, Our Home! Tenhle energickej corovej večírek plnej breakdownů a moshpitu tak rozhodně bude stát za to.

Bring Me The Horizon (special guest: A Day To Remember + support) - Survival Horror EU Tour /

BRING ME THE HORIZON posílají novou grafiku a přidávají další support nadcházejícího turné, kde nechybí ani zastávka 7. 2. 2023 v pražské Sportovní hale Fortuna!
Kromě hvězdných A Day To Remember se po jejich boku představí Poorstacy a Static Dress.
POSLEDNÍ VSTUPENKY NA PRAŽSKOU SHOW https://bmth.rockforpeople.cz/
Pro pořízení vstupenek využijte POUZE OFICIÁLNÍ PŘEDPRODEJE na webu výše nebo ověřenou službu TicketSwap. Za platnost vstupenek pořízených z jiné sítě nebo od třetích osob neručíme.

Bring Me The Horizon

Chvíle, na kterou všichni čekáme, je konečně tady...
Bring Me The Horizon, hvězdy britské hudební scény, se vrací do Prahy!
Jako speciální host zahrají američtí velikáni A Day To Remember, kteří do Česka zavítají po dlouhých deseti letech, kdy naposledy vystoupili na festivalu Rock For people. V roli supportů se představí Poorstacy a Static Dress.

Stránky

Přihlásit se k odběru Rock For People