WHITESNAKE & EUROPE
Několikanásobně platinová legendární Rock 'n' roll kapela Whitesnake, kterou založil zpěvák a bývalý člen Deep Purple David Coverdale, se vydává na své rozlučkové turné, kterým završí úspěšnou, více než čtyřicetiletou kariéru.
Několikanásobně platinová legendární Rock 'n' roll kapela Whitesnake, kterou založil zpěvák a bývalý člen Deep Purple David Coverdale, se vydává na své rozlučkové turné, kterým završí úspěšnou, více než čtyřicetiletou kariéru.
Australská senzace 5 Seconds Of Summer v příštím roce poprvé zahraje v Praze!
Je jen málo australských kapel, kterým se povedlo zabodovat nejen v domovských končinách, ale zároveň pobláznit Ameriku, Evropu i Asii. K čestným výjimkám patří čtveřice 5 Seconds Of Summer, která právě ohlásila velké světové turné. Během něj zavítá samozřejmě i do Evropy a jednou z jejích zastávek bude i naše hlavní město!
Jamie Cullum překládá pražský koncert na 19. května 2022
Jamie Cullum je britský hudebník, známý svými jazzovými skladbami, silně ovlivněnými současnou populární hudbou. Jazz-popový písničkář, skladatel a rozhlasový moderátor, především však zpěvák a klavírista, se doprovází také na další nástroje, včetně kytary a bicích.
Ten, kdo zažil jeho neuvěřitelné koncerty na Colours of Ostrava 2009 a 2013, na ně nezapomene - britský zpěvák a klavírista při nich předvedl show v tom nejlepším slova smyslu. Nejen s obrovskou lehkostí a virtuozitou přecházel od strhujícího jazzu k popu a zpět, ale bubnoval i na piano, beatboxoval, padal ze stoličky a v jednu chvíli na klavír vylezl s pivem v ruce a obřím skokem se snesl zpět na pódium.
Lindemann vydají 22. listopadu novou desku, kterou v únoru představí na dvanácti koncertech v osmi evropských zemích včetně České republiky.
Švédskou kapelu Ghost jsme letos v srpnu mohli vidět v roli předskokana Metallicy, tentokrát přijeli v roli hlavní hvězdy do O2 Universa a přivezli si speciálního hosta All Them Witches.
ŠVÉDSKÁ FORMACE GHOST SE PŘEDSTAVÍ 1. 12. 2019 V PRAŽSKÉM O2 UNIVERSU!
Jeden z nejlepších jazzových pianistů Herbie Hancock se po dvou letech vrátil do Prahy. Fanoušci si mohli vychutnat jeho originální pojetí tohoto žánru. Tento průkopník stylové avantgardy se nebojí kombinovat elektrický Jazz, funk a Rock, čímž vytváří jedinečný a neopakovatelný styl.
Dánští rockeři Volbeat dorazili do Prahy a v nově otevřeném O2 Universu představili své pojetí rocku. Jako předkapely si přivezli americkou partičku Baroness a kanadské rockové trio Danko Jones.
VOLBEAT SE VRACÍ DO ČESKÉ REPUBLIKY A SPOLU S NIMI I Baroness A Danko Jones!
Lindsey Stirling je natolik odvážná, že vždy přemýšlí ve velkém a neustále se kreativně vyvíjí. Od roku 2012, kdy vydala své eponymní debutové album, se elektronická vizionářka, tanečnice a houslistka stala jednou z komerčně nejúspěšnějších hudebnic posledních let. Její vize elektronické taneční hudby vedená houslemi se stala Lindseyiným poznávacím znamením.
SLAVNÝ JAZZOVÝ KLAVÍRISTA SE VRACÍ DO ČESKÉ REPUBLIKY, VYSTOUPÍ 9. LISTOPADU V PRAŽSKÉM O2 UNIVERSU.