Praha

Koncert pro Ukrajinu

Pojďme společně vyjádřit podporu lidem na Ukrajině.
Benefiční koncert na pomoc lidem zasaženým konfliktem na Ukrajině bude probíhat od 19:00 na Václavském náměstí v Praze. Přímý přenos z tohoto koncertu bude vysílat Česká televize od 20:10 na ČT1.

Tim Eriksen

Tim Eriksen je jeden z nejpozoruhodnějších zpěváků americké „roots music“, který „spojuje kořeny a současnost s punkovou bezprostředností, která vás nechá stát s otevřenými ústy“.

Lindsey Stirling

Lindsey Stirling je natolik odvážná, že vždy přemýšlí ve velkém a neustále se kreativně vyvíjí. Od roku 2012, kdy vydala své eponymní debutové album, se elektronická vizionářka, tanečnice a houslistka stala jednou z komerčně nejúspěšnějších hudebnic posledních let. Její vize elektronické taneční hudby vedená houslemi se stala Lindseyiným poznávacím znamením.

Tři sestry

V rámci pražského koncertu proběhne křest alba !Svobodu ředkvičkám! Nové CD si můžete premiérově zakoupit přímo na místě!
❗Jediný koncert v Praze do konce roku ❗

Die Antwoord

Bizarní, provokativní, divná, dekadentní, ale i velmi zábavná, neuvěřitelná, ohromující, zneklidňující… to vše platí pro jihoafrickou rap-rave formaci Die Antwoord, která vystoupí 22. srpna v pražských Žlutých lázních na výjimečném open air koncertě.

Dianne Reeves

DI­AN­NE RE­E­VES je přední světová jaz­zová vo­ka­list­ka. Díky dechbe­roucí vir­tu­o­zitě, bra­vurní im­pro­vi­za­ci a mi­mořádnému sty­lu, ať už na po­li jaz­zu ne­bo R&B je něko­li­kanásob­nou držitel­kou Gra­mmy. Ma­gický, nadčasový hlas Di­an­ne Re­e­ves, její výji­mečná osob­nost a síla, to vše stojí za úspěchem této světové zpěvačky.

Stránky

Přihlásit se k odběru Praha