LENNY KRAVITZ

Lenny Kravitz vydává nové album, které v červenci představí na Colours of Ostrava

Na počátku jeho kariéry z něj měl být nový Jimmy Hendrix nebo Prince. On se však vzepřel veškerému srovnávání a vytvořil zcela originální koncept své hudby, kterého se drží dodnes. A s obrovskými úspěchy. Je rekordmanem hudebních cen Grammy v letech 1999 – 2002, kdy hned čtyřikrát za sebou získal tuto sošku za nejlepší mužský rockový vokální výkon. A dnes vydává své dvanácté studiové album Blue Electric Light, jemuž předcházely úspěšné singly Human, TK421 a Paralyzed.

Colours of Ostrava

Legendární umělec Lenny Kravitz vystupuje na evropských festivalech jen zřídka. Během svého nadcházejícího turné však vystoupí v České republice! Colours of Ostrava tak přivítá tvůrce ikonických hitů, který hudbou vystavěnou na pevných základech rocku, funku, soulu a rhythm and blues oslovuje miliony fanoušků.

Lenny Kravitz - Odloženo!

Lenny KRAVITZ ODKLÁDÁ SVŮJ PRAŽSKÝ KONCERT
Lenny Kravitz odkládá své nadcházející evropské turné včetně pražského koncertu, který se měl původně uskutečnit 30. června 2020 v pražské O2 areně. Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín, který bude oznámen v následujících dnech.
Děkujeme za Vaše pochopení i trpělivost.

Lenny Kravitz

Nestárnoucí sexy ikona a rockový idol Lenny Kravitz v září vydá jedenácté album „Raise Vibration“. Na jeho podporu vyjíždí na stejnojmenné turné, jehož americká část právě v těchto dnech probíhá a v jehož rámci zavítá díky agentuře Live Nation pošesté do České republiky. 2.

Lenny Kravitz

Interpret: 

Po více jak měsíčním odkladu konečně dorazil do Prahy rockový kytarista a zpěvák Lenny Kravitz.
Během večera zazněly známén hity jako It Ain't Over 'Til It's Over, Sister a Always on the Run, Let Love Rule, Fly Away a mnoho dalších.

LENNY KRAVITZ

LENNY KRAVITZ

 

v listopadu představí v Praze své nové album Strut

Lenny KRAVITZ oznámil 23. června vydání prvního singlu „The Chamber“ z jeho velmi očekávaného desátého studiového alba „Strut“. V návaznosti na tuto skutečnost ohlásil také první etapu svého světového turné. V pražské O2 areně se tak na něj můžeme těšit 13. listopadu 2014 od 20 hod.

Přihlásit se k odběru LENNY KRAVITZ