Trutnoff Open Air

Trutnoff 2023 se vrací ke kořenům

Po sedmi letech návrat z exilu na původní loviště pod hory. Krakonošovy pokličky na plotně budou nadskakovat - s omluvou Pánovi hor.
Příští týden, v první májových dnech, vybubnujeme další kapely našeho Pow-wow. Lístky za přátelských 1700 kůží do 12. května. Tradičně i tento rok platí, že při objednání 9 vstupenek je desátá grátis. Camp zdarma.
Wakan-Tanka! Děkujeme.

Trutnoff neděle

Nedělní den se nesl v nalpjatém očekávání večerního vystoupení britských The Prodigy,
dlouhé čekání vyplnili všechny tři scény osvědčenými kapelami jako Mńága a Žďorp, Krucipusk, Ivan Hlas & Trio, Sto zvířat, Vladimír Merta s Janem Hrubým a Bandem, Pavel Dobeš.

Trutnoff pátek 2. část

Páteční večer vystoupila na hlavním pódiu ukrajinská kapela Kozak System, která sklidila velké ovace, dále vystoupili Dan Bárta & Illustratosphere, Jiří Lábus spolu s operním pěvcem Alešem Procházkou, Čechomor, vynikající Iva Bitová & Čikori, Terne Čhave, The Fireballs,

Trutnoff neděle

Závěrečný den festivalu patřil nejen českým bigbítovým legendám jako jsou Marsyas, Jasná Páka nebo Dřevěné pytlí v jutových uhlích, ale i o generaci mladším punkerům Rybičky 48, západoslovenským The Paranoid a s  Jaroslavem Uhlířem zpíval známé písničky snad každý.

Přihlásit se k odběru Trutnoff Open Air