Chystané akce

23.4.

Aquaserge je experimentální kapela pohybující se mezi experimentálním rockem, avant-popem a psychedelickým rockem. Jejich skladby čerpají z žánrů jako noise, pop, francouzská filmová hudba, kraut, free jazz, ale i z tvorby kultovních galských kapel. Do Prahy přijíždí s novým projektem "La fin de l'économie".

23.4.

Walter Trout, výjimečný kytarista a hudebník, několikanásobný držitel blues Music Awards a British blues Awards se opět vrací do České republiky!

29.4.

Superskupina mezinárodních individualistů

30.4.

Od noisu přes elektroakustiku až po zvukovou poezii

ZEA, sólový projekt Arnolda de Boera, zpěváka holandské noise-punkové kapely The Ex, se vrací do Prahy s novým albem „It’s quiet“. Album vzniklo ve spolupráci s vynikajícím klarinetistou Xavierem Charlesem a bylo nahráno na jeden pokus v jeden den během jejich turné po jižní Francii.

8.5.

TATE MCRAE SE VRACÍ DO ČR, TENTOKRÁT
DO PRAŽSKÉHO FORA KARLÍN, VE KTERÉM PŘEDSTAVÍ
NOVÉ ALBUM „THINK LATER“ JEHOŽ SOUČÁSTÍ JE
I AKTUÁLNÍM HIT „GREEDY“!

15.5.

Na kapelu Wille & The Bandits pějí ódy hudební kritici i rockové legendy jako na jednu z nejvíce dynamických skupin současnosti. Jsou přirovnáváni k Led Zeppelin ve svém přístupu k rockovým rifům i akustickým pasážím.

16.5.

Výjimečný britský bluesový kytarista, trojnásobný držitel ocenění kytarista roku v cenách British blues Awards, člen Britské bluesové síně slávy, dle magazínu Guitar & Bass jeden z deseti nejlepších britských bluesových hudebníků srovnávaný s Ericem Claptonem nebo Peterem Greenem a dle magazínu Guitarist jeden z nejobdivuhodnějších britských hráčů na tento nástroj.

20.5.

Karibské kořeny s afro-funkovou energií / zpěvačka Snarky Puppy a Bokanté se svou skupinou

21.5.

Reverend Peyton s kapelou The Reverend Peyton’s Big Damn Band patří k nejžhavějším bluesovým jménům současnosti - před dvěma roky například předskakovali na turné před ZZ Top. Navíc přijíždí s označením “bluesový vtipálek”, jeho vystoupení s kapelou spojují hudební virtuozitu se zábavnou show v tom nejlepším slova smyslu.

22.5.

“Feel good music” at its best! Přední americký klávesista a hammonďák Delvon Lamarr přiváží se svým triem do Prahy "hudbu pro dobrou náladu" - roztančenou radostnou směs 60s soul-jazzu, svůdného neworleanského funku, klasického instrumentálního soulu s příměsí kytarového acid-rocku. Naživo je trio ze Seattlu k nezastavení, překypuje energií, improvizací, spontánností, momentálními nápady a fantazií, se kterou přistupuje ke klasickým i vlastním skladbám.

28.5.

Bruce Springsteen, kterého časopis Rolling Stone označil za "ztělesnění Rock'n'rollu", je s více než 140 miliony prodaných desek po celém světě a více než 70 miliony ve Spojených státech jedním z nejprodávanějších umělců na světě.

3.6.

Malijský trubadúr Habib Koité přiveze do Prahy africkou srdečnost a temperament

4.6.

The Dead South, Ivan Mládek a Banjo Band, Corb Lund - jsou skvělí interpreti v country stylu, kteří společně zahrají 4. června 2024 v pražských Žlutých lázních.

4.6.

ZPĚVÁK STING NAVŠTÍVÍ I PŘÍŠTÍ ROK ČESKOU REPUBLIKU SE SVOJÍ
OCEŇOVANOU SHOW MY SONGS!
TENTOKRÁT JEHO SKVĚLÝ KONCERT MOHOU ZAŽÍT V PLZEŇSKÉM
AMFITEÁTRU Lochotín.

6.6.

Pouštní blues z válečné zóny

10.6.

Legendární Machine Head, kteří bývají označováni za jednu z nejvlivnějších metalových skupin, vyráží na turné, jež kromě nejprestižnějších zahraničních festivalů zasáhne 10. června i Prahu. Přijedou „splatit dluh“ svým českým fanouškům za neuskutečněný koncert v roce 2020, který byl zrušen z důvodů pandemie. Ta jim ale paradoxně velmi dobře posloužila; nečekaně nabytý volný čas kapela využila k přípravě nového alba Of Kingdom And Crown – jedné z nejlepších desek v její historii!

15.6.16.6.

Respect FESTIVAL, 27. ročník, Praha – zóna tolerance plná hudby, rytmů, barev a chutí z celého světa. Respect Festival je nejpestřejší směsicí namíchanou ze známých, osvědčených hvězd i z nových, neméně kvalitních objevů. Respect Festival je věnován Karlu Schwarzenbergovi, který stál u jeho zrodu.

17.6.

Alice Cooper PŘÍŠTÍ ROK V PARDUBICÍCH!
IKONA ROCKOVÉ HUDBY ZAHRAJE SVÝM FANOUŠKŮM 17. 6. V ENTERIA ARENĚ.
Legendární rockový hudebník Alice Cooper, který tento rok ohromil fanoušky svým úchvatným vystoupením
se skupinou Hollywood Vampires v Brně, se chystá znovu zavítat do České republiky. V příštím roce přivítá

1.7.

PET SHOP BOYS SE VRACÍ DO PRAHY! SE SVÝM TURNÉ DREAMWorld: THE GREATEST HITS LIVE SE ČESKÉMU PUBLIKU PŘEDSTAVÍ TENTOKRÁT V O2 UNIVERSU.

4.7.

Ikonická americká rocková kapela The Smashing Pumpkins se po pěti letech vrací do Prahy, aby u českých fanoušků znovu oživila své nezapomenutelné melodie.
Poslední koncert v Praze ve vyprodaném Forum Karlín rozhodně patřil k těm nezapomenutelným.
Fanoušci a milovníci rockové hudby se tak mohou těšit na další neopakovatelný hudební zážitek

15.7.

Americká zpěvačka Shemekia Copeland, královna blues, vystoupí v červenci poprvé v Praze

17.7.20.7.

Legendární umělec Lenny Kravitz vystupuje na evropských festivalech jen zřídka. Během svého nadcházejícího turné však vystoupí v České republice! Colours of Ostrava tak přivítá tvůrce ikonických hitů, který hudbou vystavěnou na pevných základech rocku, funku, soulu a rhythm and blues oslovuje miliony fanoušků.

29.7.

Legendární kapela Scorpions se vrací do České republiky!
29. července se představí fanouškům v pardubické enteria areně v rámci svého „Love at First STING Tour“, které je připomenutí k 40. výročí jejich stejnojmenného alba.
Live Nation klub předprodej od 13. 12. 9:00 > https://bit.ly/47TEwf5

15.10.

Jonas Brothers poprvé v ČR! Legendární americké popové trio oznámilo svůj historický debut v pražské O2 areně.