Larkin Poe

Halloween s The Sheepdogs a Larkin Poe ve Fóru Karlín

HELLOWEEN, Blood Harmony a jméno Poe? Je to věru strašidelná kombinace, ale kdo se bojí nesmí do lesa (a do Karlína?)… já jsem strach překonal a vyrazil 31.10. do Fóra Karlín, kde to měly rozparádit sestry Lovellovy se svou kapelou Larkin Poe v rámci turné Blood Harmony, které přivezla agentura Liver Music.

Larkin Poe

Interpret: 

Larkin Poe se po roce a půl vrátili do Prahy, kde ve Foru Karlín odehráli další skvělý koncert.
Základ kapely tvoří sestry Rebecca a Megan Lovellovy, které ještě doplňuje baskytarista Brent "Tarka" Layman a na bubny Ben Satterlee.
Na podium Fora Karlín nastoupili v modrých parukách a rozjeli parádní blues-rockovou jízdu.

Larkin Poe a The Sheepdogs nás čekají poslední říjnový den ve Fóru Karlín

Interpret: 

Nemám moc rád takzvané “škatulky“ v hudbě, ale když už se řekne roots Rock, tak na Larkin Poe to sedí naprosto přesně. Syrová muzika amerického jihovýchodu, ve které je trochu od všeeho co se v té oblasti za posledních sto let hrálo. Sestry Rebecca a o dvacet jedna měsíců mladší Megan Lovellovy hrají od útlého mládí.

Larkin Poe

Sesterská dvojice z Nashvillu Larkin Poe oznámila začátkem týdne termíny koncertů evropského turné v roce 2020. Na základě svého letošního úspěchu, kdy sestry Lovellovy ve své koncertní premiéře v České republice zahrály na pódiu beznadějně vyprodaného klubu Palác Akropolis a doslova uchvátily přítomné publikum, se nakonec do Prahy vrátí až v květnu 2022.

Přihlásit se k odběru Larkin Poe