Rock Cafe Praha

SUPŠ Fest

Hudební festival, kde se introvertní student za mikrofonem promění ve řvoucího tygra a učitel v normálního týpka s kytarou.

The Last Internationale

The Last Internationale se vracejí do Prahy, aby tentokrát v plné sestavě odehráli koncert k novému albu TLI3 v pražském Rock Café!
Oficiálními prodejci vstupenek jsou Ticketmaster, Ticketportal a GoOut. Prosíme zákazníky, aby nekupovali vstupenky z neoficiálních zdrojů, za jejich pravost neručíme.

Sons Of The East

Australská indie folková skupina Sons Of The East vystoupí v rámci evropského turné 25. února 2022 v pražském Rock Café. Pro kapelu je typický moderní přístup k tradičnějšímu stylu folkové hudby. Jedinečný akusticko-elektronický zvuk australského tria se stal doslova značkou, kterou si v Praze budeme moci vychutnat naživo.

Faela

Interpret: 

Faela, velmi neortodoxní mezinárodní kapela, kterou založili muzikanti z Argentiny, Chile, Španělska i Anglie ve švédském Malmö dorazila do pražského Rock Cafe. Hrají divoký a syrový mix různých stylů od argentinského tanga, přes latino, Rock, gypsy Jazz, až po balkánskou hudbu.

Faela

Latino Balkan Animals – nejlepší „latino“ band všech dob opět v Praze.
Směsice latino, gypsy jazzu, argentinského tanga a balkánské hudby roztančí i mrtvolu!

Prvním hostem večera bude skupina Tygroo. Rozjetý večer pak hudebně dotáhne DJ Jeffology.

Alvvays (CA)

Koncert kanadských Alvvays byl přesunutý do Rock Café. A ještě, že tak. Tahle torontská popina si zaslouží větší prostor, protože je skvělá. Výborná! Pokud máte rádi St. Etienne, nebo se vám stýská po Dubstar blahé paměti, po inteligentním popu, tak už nehledejte. Schválně si na YouTube najděte song „Archie, marry me“ z jejich eponymní debutové desky – nedostanete ho z hlavy.

Přihlásit se k odběru Rock Cafe Praha