Justin Lavash

Jurkovič Open Air

Osmý ročník festivalu Jurkovič Open Air proběhne v kamenickém parku Dvorská Niva.
Jednodenní hudební festival je pojmenován po bluesmanovi a výrobci kytar Peteru Jurkovičovi. Festival otevírá brány 15. července ve 14:00.

Dan Reed Trio

Další desetiletí, další oslava narozenin v Praze! DAN REED měl v životě jen jednu narozeninovou oslavu, na jejíž organizaci se podílel, a to ke svým padesátinám v Praze, a byla to nezapomenutelná oslava a velká radost! Zúčastnilo se jí přes 400 lidí z celé Evropy a USA a DAN byl nejen hluboce poctěn, ale už tehdy se zmínil, že kdyby se dožil šedesátky, udělal by to znovu. Zatím to vypadá, že by se mu to mohlo podařit v únoru 2023 a vy jste všichni zváni!

Rock for Soul

Koncert Rock for Souls věnovaný všem lidským duším navázal na loňský koncert, kde byl v premiéře představen audiovizuální projekt "The Parliament of Souls" kterým vystupující umělci uctili památku Václava Havla.

The Parliament of Souls

Na pražském Žofíně se odehrál galavečer při příležitosti světové premiéry mezinárodního, audiovizuálního projektu The Parliament of Souls, který vycházel z původního českého textu Michla Horáčka (Villonská balada ze sbírky Český kalendář ), přeloženého Mícheálem Úa Séaghdha, scénář, režie a střih: Mikoláš Orlický, Námět a kamera: Vladimir Van Maule.

Přihlásit se k odběru Justin Lavash