Lucerna Music Bar

The Reverend Peyton’s Big Damn Band

Čtvrteční večer v Lucerna Music Baru patřil The Reverend Peyton’s Big Damn Band, americké bluesové partičce z Brown County v Indianě.
Do Prahy se vrátili po dlouhých devíti letech, pro Peytonovo nachlazení se koncert stal především instrumentální záležitostí.
Reverend Peyton - kytara, zpěv, Breezy Peyton - valcha, bicí, zpěv, Jacob Powell - bicí.

Delvon Lamarr Organ Trio

“Feel good music” at its best! Přední americký klávesista a hammonďák Delvon Lamarr přiváží se svým triem do Prahy "hudbu pro dobrou náladu" - roztančenou radostnou směs 60s soul-jazzu, svůdného neworleanského funku, klasického instrumentálního soulu s příměsí kytarového acid-rocku. Naživo je trio ze Seattlu k nezastavení, překypuje energií, improvizací, spontánností, momentálními nápady a fantazií, se kterou přistupuje ke klasickým i vlastním skladbám.

Sari Schorr

Interpret: 

V sobotu 9.3.2024 přivezla agentura Liver Music newyorskou zpěvačku a písničkářku Sari Schorr. Ta vystoupila v ČR poprvé na samostatném koncertu (loni dělala support Kieferu Sutherlandovi) v rámci The Future Starts Here Tour 2024. Turné začalo 1.3. v Německu a pražský koncert byl osmý během devíti dnů. Není čas, ztrácet čas.

Plexis 40 let

Interpret: 

Vyprodaný Lucerna Music Bar vzpomínal na Petra Hoška.
Uplynulo 40 let od založení kapely Plexis, kterou Petr založil a než zemřel, plánoval se svými spoluhráči velkolepé oslavy čtyřiceti let trvání kapely.
Bývalí Petrovi spoluhráči, se slovy kytaristy Dušana Lébla, přejmenovaly na Plexisovjanka a uspořádali pořádnej mejdan na Petrovu počest.

Plexis 40 let

V roce 2024 by Plexis oslavili 40 let na scéně. Petr Hošek alias Mucho by oslavil 57 let a zároveň to bude v lednu přesně rok, co už Petr není mezi námi. A tohle všechno dohromady představuje příležitost nejen uctít Petrovu památku, ale oslavit taky to, co tady po sobě zanechal a co všechno dokázali Plexis za 40 let vytvořit.

IAMX

Na podzim roku 2023 se vrátí temný kultovní elektronický projekt IAMX na rozsáhlé turné a zavítá také do Lucerna Music Baru.
Turné nazvané FAULT LINES1 přivede poprvé od roku 2019 na pódia Chrise Cornera a jeho koncertní kapelu. Zahrají bytelné klasické kousky IAMX, stejně jako nový materiál ze dvou nových alb, která vyjdou na jaře a na podzim roku 2023.

Inhaler

indie-rocková kapela Inhaler po necelém roce a půl od vydání debutového alba přichází s další deskou. Novinku z letošního února Cuts & Bruises představí 15. října v Lucerna Music Baru. Album, které je venku necelé dva týdny, se těší velké poslechovosti, jen samotný singl These Are The Days má již přes šest milionů přehrání na Spotify.

PUBLIC IMAGE LTD

Public Image Ltd, legenda britské rockové scény, vydává letos své jedenácté studiové album, ke kterému chystá dlouhé turné s celkem 38 zastávkami – a jednou z nich bude i pražský Lucerna Music Bar. Kapela slaví letos obrovské jubileum, jejich fúze rocku, folku, popu a dubu baví fanoušky už 45 let.

Stránky

Přihlásit se k odběru Lucerna Music Bar