O2 Arena

Jarek Nohavica

Jaromír Nohavica se vrací do O2 areny

Po čtyřech letech letos na podzim vystoupí písničkář Jaromír Nohavica opět v pražské O2 areně. Koncert se bude konat ve čtvrtek 19. října 2017. S Jaromírem Nohavicou vystoupí stálí členové jeho doprovodu Robert Kusmierski (Polsko), akordeon, piano, a Pavel Plánka (ČR), bicí, perkuse.

Foo Fighters

AMERIČTÍ ROCKEŘI Foo Fighters POTVRDILI NÁVRAT DO ČESKÉ REPUBLIKY

FANOUŠKŮM SE PŘEDSTAVÍ 27. ČERVNA 2017 V PRAŽSKÉ O2 ARENĚ. NĚKOLIKANÁSOBNÍ DRŽITELÉ GRAMMY, JEJICHŽ NAHRÁVKY SE PRODÁVAJÍ PO MILIONECH A KTEŘÍ VYPRODÁVAJÍ HALY A STADIONY PO CELÉM SVĚTĚ, DORAZÍ V RÁMCI SVĚTOVÉHO TURNÉ, DO PRAHY SE VRÁTÍ PO PĚTI LETECH.

Nick Cave & The Bad Seeds

Nick Cave & The Bad Seeds oznámili osmitýdenní evropské turné, které startuje 24.září v anglickém Bournemouth v International Centre. Evropské koncerty následují show v Austrálii (leden 2017) a v USA (květen & červen 2017). Na tomto turné bude mít evropské publikum poprvé možnost zažít koncertní podobu písní z nového alba Skeleton Tree společně s mnoha dalšími klasickými skladbami Nicka Cavea & The Bad Seeds.

Janet Jackson

JANET JACKSON - Unbreakable World Tour

Hudební ikona, několikanásobná držitelka cen Grammy® a umělkyně, jejíž nahrávky jsou ověnčeny několikanásobnou platinou, JANET JACKSON, dnes oznámila podrobnosti o chystaném koncertním turné, v rámci kterého 20. 4. 2016 poprvé vystoupí v České republice.

Scorpions

Scorpions
RETURN TO FOREVER TOUR – 50TH ANNIVERSARY

DO ČESKÉ REPUBLIKY SE VRACÍ NĚMECKÁ SKUPINA Scorpions! Scorpions JSOU OD ROKU 2010 NA MONSTRÓZNÍM SVĚTOVÉM TURNÉ, LETOS SE PŘEDSTAVILI NA KONCERTĚ V PARDUBICÍCH A V ROCE 2016 SE VRÁTÍ DO PRAŽSKÉ O2 ARENY, KDE PŘEDSTAVÍ NEJVĚTŠÍ HITY SVÉ PĚT DESETILETÍ TRVAJÍCÍ HUDEBNÍ KARIÉRY.

Lenny Kravitz

Interpret: 

Po více jak měsíčním odkladu konečně dorazil do Prahy rockový kytarista a zpěvák Lenny Kravitz.
Během večera zazněly známén hity jako It Ain't Over 'Til It's Over, Sister a Always on the Run, Let Love Rule, Fly Away a mnoho dalších.

Stránky

Přihlásit se k odběru O2 Arena