Angélique Kidjo

Angelique Kidjo

Interpret: 

Beninská zpěvačka Angelique Kidjo představila ve Foru Karlín svou předělávku alba Remain in Light od kapely Talking Heads, které vyšlo v roce 1980.
Kidjo vydala svou verzi alba v roce 2018, produkoval ji Jeff Bhasker (známý mj. spoluprací s umělci jako Kanye West či Drake) a podílel se na ní legendární afrobeatový bubeník Tony Allen.

Angélique Kidjo

„Co může překo­nat hlas Angélique Ki­d­jo? Je­nom její srd­ce.” To jsou slo­va Bil­la Clin­to­na, bývalého pre­zi­den­ta Spo­jených států ame­rických.
Angélique Ki­d­jo po­chází z Be­ni­nu, malé af­rické země, přes­to je oceňována a uznávána po celém světě. Kon­cer­ty Ki­d­jo jsou o štěstí a o ra­dos­ti. Pro svůj mocný hlas, cha­risma a je­vištní pro­jev i pro svou dra­ma­tic­kou mi­nu­lost se ta­to držitel­ka Gra­mmy sta­la iko­nou: „Af­ric­kou první di­vou”.

Colours of Ostrava sobota

Vrchol letošních Colours nastal v sobotu, po jednadvacáté hodině a třicáté minutě, koncertem rockové hvězdy Roberta Planta z legendárních Led Zeppelin, se svou kapelou The Sensational Space Shifters, energí nabitý koncert potěšil snad všechny rockové fanoušky, nacházející se právě v na

Přihlásit se k odběru Angélique Kidjo