Kalendář akcí

20 Listopad 2021

The Dead South

V pražském Foru Karlín se odehrál několikrát odložený koncert kanadské bluegrassfolkové kapely The Dead South. Kapela představila své třetí studiové album s názvem Sugar&Joy, které vyšlo v říjnu 2019, ale došlo i na starší skladby a samozřejmě nemohla chybět notoricky známá hitovka “In Hell I`ll Be In a Good Company”.
Jako předkapely vystoupily folkrocková partička Shred Kelly a berlínský kytarista a zpěvák Max Paul Maria.

faUSt

Otcové německého rockového undergroundu se vracejí do roku 1973, kdy střídali vydavatelské giganty a natočili své nejchytlavější album. Po devíti letech se na česká pódia vrací legendární představitelé německého experimentálního rocku, tentokrát pod pozměněnou značkou Faust. Na programu je návrat k albu Faust IV, jež poprvé vyšlo v roce 1973 a vedle řádky hitů nabízelo i zvukovou stěnu nazvanou Krautrock.

THE DEAD SOUTH

ÚSPĚŠNÁ KANADSKÁ KAPELA THE DEAD SOUTH, JEJÍŽ HUDBA MÍCHÁ NEO-folk, ALTERNATIVNÍ bluegrass I AMERICANU, VYDALA NA PODZIM 2019 SVÉ TŘETÍ STUDIOVÉ ALBUM, KTERÉ V PŘÍŠTÍM ROCE PŘEDSTAVÍ V PRAZE CELKEM DVAKRÁT. PO BLESKOVĚ VYPRODANÉM KONCERTU NA JAŘE 2020 SE KAPELA THE DEAD SOUTH VRÁTÍ V LISTOPADU 2020 A ZAHRAJE TENTOKRÁT VE FORU KARLÍN. KONCERT V PRAZE UVÁDÍ COLOURS SELECTION. VSTUPENKY BUDOU V PRODEJI OD 25.