BRUCE SPRINGSTEEN – KONCERT PŘESUNUT NA NOVÝ TERMÍN

Interpret: 
Styl hudby: 

Po včerejším odkladu koncertu v Marseille kvůli problémům s hlasivkami dospěli lékaři na základě dalších vyšetření a konzultací k závěru, že Bruce Springsteen by neměl příštích deset dní vystupovat. S ohledem na tuto skutečnost je nutné dodatečné odložení vystoupení na Letišti Letňany v Praze (původně plánované na 28. května) a na stadionu San Siro v Miláně (původně plánované na 1. a 3. června).
Nové termíny těchto koncertů budou oznámeny v nejbližší době.
Zájemci o vrácení peněz je budou moci získat v místě původního nákupu. Bruce se pohodlně zotavuje a spolu s E Street Bandem se těší na pokračování svého mimořádně úspěšného evropského stadionového turné 12. června v Madridu na velkolepém stadionu Civitas Metropolitan.
-
Bruce Springsteen - 28 May 2024 Prague, Letňany Airport - CONCERT RESCHEDULED TO NEW DATE
Following yesterday's postponement in Marseille due to vocal issues, further examination and consulting has led doctors to determine that Bruce Springsteen should not perform for the next ten days. With this in mind, additional postponements are required for Airport Letnany in Prague (originally scheduled for May 28) and San Siro Stadium in Milan (originally scheduled for June 1 and 3).
New dates for these shows will be announced shortly.
Those wishing a refund will be able to obtain it at their original point of purchase. Bruce is recuperating comfortably, and he and the E Street Band look forward to resuming their hugely successful European stadium tour on June 12 in Madrid at the magnificent Civitas Metropolitan.