Sportovní hala FORTUNA

Hoizer

Autor hitu „Take Me to Church“ se vrací do Prahy!
Skvělý irský hudebník se představí svým fanouškům na začátku prosince rovnou s novým albem Unreal UnEarth.
Vstupenky v prodeji v sítích Ticketmaster a Ticketportal od 23/6/2023 14:00
Předprodej Live Nation klub od 22/6/2023 10:00

Till LINDEMANN

Till Lindemann není len talentovaný hudebník, Till je fenomén, jeho koncerty jsou působivé jak sopečná erupce, když jste v epicentru a zároveň zpíváte s maximálním výkonem "Steh Auf !!"

George Ezra, very special guest: Passenger

Držitel ceny BRIT Award a multiplatinový hudebník George Ezra se po téměř čtyřech letech vrátí do Prahy v rámci turné k novému albu Gold Rush Kid, které vychází 10. června 2022. Ezra vystoupí 21. února 2023 ve Sportovní hale FORTUNA v pražských Holešovicích. Předzvěstí dlouho očekávaného alba je čerstvý singl Green Green Grass, který ihned po vydání zamířil na přední místa britského žebříčku.

Bring Me The Horizon (special guest: A Day To Remember + support) - Survival Horror EU Tour /

Bring Me The Horizon posílají novou grafiku a přidávají další support nadcházejícího turné, kde nechybí ani zastávka 7. 2. 2023 v pražské Sportovní hale Fortuna!
Kromě hvězdných A Day To Remember se po jejich boku představí Poorstacy a Static Dress.
POSLEDNÍ VSTUPENKY NA PRAŽSKOU SHOW https://bmth.rockforpeople.cz/

Powerwolf, Dragonforce a Warkings již příští neděli

I letos pokračují metaloví velekněží POWERWOLF ve svém působivém příběhu! Svým posledním, velmi úspěšným a kritikou vysoce uznávaným studiovým albem „Call Of The Wild“ se opět zapsali do metalové historie. Singl „Dancing With The Dead“ dokonce dosáhl zlatého statusu jen pár dní po vydání a studiové album je korunováno miliony streamů.

Powerwolf

POWERWOLF odkládají své evropské turné „Wolfsnächte 2021“ na listopad a prosinec 2022 a zároveň oznamují speciální hosty turné, kapely DRAGONFORCE a WARKINGS!
Nový termín pro PRAHU, TipSport Arenu je 13. 11. 2022!

Stránky

Přihlásit se k odběru Sportovní hala FORTUNA