Seasick Steve

Seasick Steve

Seasick Steve – svérázný bluesový vypravěč příběhů se vrací do Prahy
Americký bluesman Seasick Steve vypráví příběhy, které přináší život. Ostatně jeho vlastní patří v hudebním světě mezi ty nejvíc fascinující.

Seasick Steve

Už dvakrát svým strhujícím koncertem okouzlil návštěvníky festivalu Colours of Ostrava, letos poprvé zavítal také do Prahy a vyprodal s přehledem Lucerna Music Bar.
Přesně o 365 dní později se svérázný americký bluesman Seasick Steve, který často hraje na vlastnoručně vyrobené kytary, vrací a plánuje také nové album Underway.

Colours of Ostrava den čtvrtý

Závěrečný den festivalu Colours of Ostrava přivítal na svých podiích další skvělé muzihanty jako divokou Dobet Gnahoré z Pobřeží slonoviny, malijskou, Grammy ověnčenou zpěvačku Oumou Sangaré, pekelného bluesmana Seasick Stevea, islandské elektronické velikány GusGus, jamajskou zpěvačku

Colours of Ostrava čtvrtek

V Dolní oblasti Vítkovic začal další ročník fetivalu Colours of Ostrava, který opět přivezl vynikající kapely z celého světa, první den festivalu vystoupili například Kuroma, Seasick Steve a MGMT z USA, egypťanka Shaka Ponk, Les Tambours Du Bronx a Fanfarai z Francie a mnoho dalších skvělých muzikantů.

Přihlásit se k odběru Seasick Steve