Rammstein

Rammstein

Interpret: 

Němečtí Rammstein se zpěvákemTillem Lindemannem v čele odehráli v Praze Letňanech dva koncerty, na kterých předvedli parádní, pyrotechnikou nadupanou show.
Dvouhodinový koncert sledovalo přes 60 tisíc fanoušků, zazněly starší i nové skladby.

Rammstein

Legendární německá kapela, kterou není potřeba více představovat, se vrací do Prahy v rámci svého turné v roce 2022!

Rammstein

Podeváté, respektive podesáté navštíví Prahu kultovní německá úderka Rammstein, tentokrát s propagací eponymního sedmého studiového alba, na které fanoušci čekali nekonečných deset let. Návrat je to ve velkém duchu, všechny tři dosavadní singly - Deutschland, Radi a Auslander přinášejí jak typický zvuk, tak kontroverzi a navrch jsou doprovázeny spektakulárními videoklipy. Dosavadní ohlasy z turné slibují promyšlenou produkci a bombastické efekty, na které jsou fanoušci ostatně zvyklí.

Rammstein

Velmi silné jádro kapely tvoří perfektní souhra kytaristů Richarda S. Kruspe - Bernsteina a Paula Henryho Landerse ve skvělém doprovodu baskytary Olivera Riedela a bubeníka Christopha "Doom" Schneidera. Samozřejmě nelze opomenout výjimečný talent klávesisty doktora Christiana "Flake" Lorenze, jehož klávesy dotvářejí nezaměnitelný zvuk kapely. Frontmanem kapely je zpěvák Till Lindemann, který je v součastné době bezpochyby jedním z nejosobitějších vokalistů na světě.

Přihlásit se k odběru Rammstein