Charles Aznavour

Charles Aznavour

Legendární arménsko-francouzský šansoniér, zpěvák, hudebník a herec Charles Aznavour se po dvou letech vrátí do Prahy. 16. března vystoupí ještě jednou - „encore une fois“ - v pražském Kongresovém centru s programem složeným z nejznámějších písní své zatím nekončící úchvatné hudební kariéry. Ve svých 93 letech se zdá, že čas a věk pro Aznavoura nic zvláštního neznamenají.

Charles Aznavour

Interpret: 

Legendární francouzský šansonier, muzikant a herec arménského původu, Charles Aznavour, vystoupil vůbec poprve v Praze a ve zcela vyprodaném Kongresovém centru zaspíval své nesmrtelné hity. Po téměř dvou hodinách na pódiu sklidil bouřlivé ovace nadšených příznivců a milovníků šansonu.

Charles Aznavour

Legendární francouzský šansoniér, zpěvák, hudebník a herec Charles Aznavour přijede poprvé do České republiky. Vystoupí 6. dubna v pražském Kongresovém centru s “farewell” - rozlučkovým - programem, při kterém zpívá nejznámější písně ze své bohaté hudební kariéry. Ve svých 91 letech je Charles Aznavour jednou z největších žijících osobností světové hudby, zpívá v osmi jazycích, za svou osmdesátiletou kariéru složil přes 1.000 písní, nahrál desítky alb, jichž prodal přes 100 milionů kopií.

Přihlásit se k odběru Charles Aznavour