Kalendář akcí

15 Říjen 2022

The Rasmus

Interpret: 

The Rasmus rozpálili Forum Karlín, tato finská rocková kapela se po třech letech vrátila do Prahy a opět předvedla skvělou show, v rámci které zahrála své největší hity včetně Jezebel, s nímž soutěžila v Eurovizi. V rolích předkapel se představili američtí Icon For Hire a česko-norská partička We Are Domi.

Arch Enemy, Behemoth

Hromový útok na Evropu kapel ARCH ENEMY a Behemoth „The European Siege“ je bohužel kvůli nadále probíhající globální situaci okolo coronaviru odložen. Dobrou zprávou je, že nové termíny jsou již potvrzeny, a tak se můžete začít připravovat a těšit hodně dopředu. Navíc obě tyto velké metalové hvězdy do té doby dokončí svá nová alba, takže můžete od obou umělců očekávat čerstvou ochutnávku zbrusu nové muziky.

The Rasmus

Nejslavnější finská kapela se po třech letech vrací do Prahy!
Skupina The Rasmus vznikla v roce 1995, když její členové ještě studovali na střední škole. Jejich debut, Peep,se v jejich rodném Finsku stal rychle zlatým a z členů se ve věku 16 let staly rockové hvězdy. The Playboys se stal rovněž zlatým a vynesl skupině cenu Emma, finskou obdobu Grammy.