YES

Datum akce: 
18. 5. 2023
Interpret: 
Styl hudby: 
Místo: 

Legendární kapela yes oznamuje přesun svého plánovaného turné na příští rok!

Nový termín pro PRAHU, Fórum Karlín: 18. 5. 2023!
Legendární rockeři yes s těžkým srdcem oznamují další přesun svého dlouho plánovaného turné „Relayer – The Album Series Tour“. Důvodem jsou logistické problémy a průtahy s domlouváním nových termínů evropského turné na rok 2022. yes se tak, i kvůli bezpečnosti členů kapely i publika, rozhodli přesunout všechna data evropského turné na rok 2023.

Všechny dosud zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín koncertu.

Geoff Downes říká: „Opravdu se těšíme, až se vrátíme na pódium a vystoupíme pro naše fanoušky. Relayer bude velmi speciální."
V sestavě turné jsou Steve Howe (kytary), Alan White (bicí), Geoff Downes (klávesy), Jon Davison (zpěv), Billy Sherwood (baskytara a doprovodný zpěv) a Jay Schellen (další bicí a perkuse).
Vydržte, s yes vás čeká opravdu jedinečná show. Bude zahrnovat bohatou produkci, např. videostěnu ve vysokém rozlišení, zazní všechny oblíbené klasické skladby yes spolu se sedmým albem „Relayer“ v plné délce. „Relayer“ se malinko liší od ostatních alb yes, protože Patrick Moraz nahradil u kláves Ricka Wakemana a přinesl albu lehce avantgardnější nádech. Perfektně je to slyšet hned v úvodní, 22 minut dlouhé skladbě „Gates of Delirium“, kde prožijete bitvu kláves a kytar.

Bude to zkrátka velká rocková událost, počkejte si na ni!