Lara Fabian

Datum akce: 
13. 6. 201814. 6. 2018
Interpret: 
Styl hudby: 

Lara Fabian zahraje v Praze dvakrát. Přijede s novou show a deskou Camouflage

Po několikaleté pauze se do České republiky vrací zpěvačka Lara Fabian. Interpretka světových hitů, které válcovali hitparády, přijíždí v rámci vydání svého nového studiového alba Camouflage. Na něm zpěvačka představuje svou novou tvář, přichází z dvanácti novými skladbami, které pro ni produkoval světový producent Moh Denebi a skladatelka Sharon Vaughn. Album je fúzí moderní pop music i taneční hudby. Posluchač v něm najde melancholické skladby ale i taneční hity. V rámci svého koncertu Lara Fabian vystoupí se svou kapelou a živě zazpívá nejen aktuální skladby ale také zásadní hity své kariéry.

Lara Fabian začala již v dětství skládat své první písně a byla jen otázka času, kdy si výjimečného talentu a především nádherného hlasu všimne svět. Osudovým se pro ni stalo setkání se skladatelem Rickem Allisonem. Díky němu se tehdy dvacetiletá Lara odstěhovala do kanadského Quebecu a začala svoji světovou kariéru.

Ve své hudbě Lara spojuje prvky World music, jazzu i klasické hudby, kde zvlášť vyniká její hlas. Světoví kritici ji přirovnávají k zpěvačce Celine Dion a Lara prodává miliony desek po celém světě.

V roce 1999 vydala svoji přelomovou desku s jednoduchým názvem Lara Fabian. Toto album jí přineslo ohromný mezinárodní úspěch. Hit "I Will Love Again", se dlouho držel na prvních příčkách hitparád. Další skladby jako "Adagio", "Love by Grace" nebo "Broken Vow" se staly hity napříč kontinenty a katapultovaly Laru Fabian mezi světové hvězdy. Toto album produkovali uznávaní producenti Glen Ballard a Walter Affanasien, kteří v minulosti spolupracovali např. s Michaelem Jacksonem, kapelou Aerosmith nebo zpěvačkou Katy Perry, ale také s Mariah Carey.

V Kongresovém centru Praha představí Lara Fabian českým fanouškům nejen ty největší hity její kariéry, ale také zcela novou show k novému albu Camuflage.
K původně jednomu avizovanému koncertu v Praze přidává zpěvačka Lara Fabian druhý koncert.