JAMES BLUNT

Datum akce: 
4. 3. 2024
Interpret: 
Místo: 

ROMANTIK James Blunt PŘIVEZE DO FORA KARLÍN SVÉ NOVÉ ALBUM.

James Blunt, BRITSKÝ PÍSNIČKÁŘ A AUTor HITŮ YOU’RE BEAUTIFUL, GOODBYE MY LOVER NEBO WISEMEN, SE PŘEDSTAVÍ 4. BŘEZNA 2024 V PRAŽSKÉM FORU KARLÍN. KONCERT SE USKUTEČNÍ V RÁMCI TOUR K NOVÉ DESCE WHO WE USED TO BE, KTERÁ VYJDE 27. ŘÍJNA.

ABSOLVENT VOJENSKÉ AKADEMIE, KTERÝ SLOUŽIL NAPŘÍKLAD V KOSOVU, DEBUTOVAL PO ODCHODU Z ARMÁDY S ALBEM BACK TO BEDLAM (2004). DEska DODNES PATŘÍ V BRITÁNII DO DVACÍTKY NEJPRODÁVANĚJŠÍCH NAHRÁVEK VŠECH DOB A ZPĚVÁK ZA NI ZÍSKAL OCENĚNÍ BRIT AWARDS, MTV Europe MUSIC AWARDS A PĚT NOMINACÍ NA CENY GRAMMY. ÚSPĚŠNÉ BYLO I JEHO DALŠÍ ALBUM ALL THE LOST SOULS (2007) SE SINGLEM 1973, KTERÝ OBSADIL PRVNÍ PŘÍČKU HITPARÁDOVÝCH ŽEBŘÍČKŮ VE VÍCE NEŽ 20 ZEMÍCH.

V ČESKÉ REPUBLICE SE BLUNT POPRVÉ PŘEDSTAVIL V BEZNADĚJNĚ VYPRODANÉ LUMBEHO ZAHRADĚ PRAŽSKÉHO HRADU. TENTOKRÁT ZAVÍTÁ DO PROSTor MODERNÍHO FORA KARLÍN, KDE ZAHRAJE HITY PLNÉ NOSTALGIE I NOVÉ SKLADBY. „NESMÍRNĚ SE TĚŠÍM, AŽ ZNOVU VYRAZÍM NA TURNÉ,“ SVĚŘUJE SE ZPĚVÁK. „MOC JSEM SI UŽIL PSANÍ A NAHRÁVÁNÍ NOVÉHO ALBA. NĚKTERÉ SKLADBY VÁS BEZPOCHYBY ZVEDNOU NA NOHY A NEUBRÁNÍTE SE TANCI,“ LÁKÁ BLUNT. TANEČNÍ JE OSTATNĚ UŽ JEHO PRVNÍ SINGL BESIDE YOU.