HONNE

Datum akce: 
15. 3. 2022
Interpret: 
Místo: 

Elektronická dvojice HONNE představí nové album v pražském klubu ROXY
Londýnská dvojice HONNE, která hraje elektronický soul a patří k nové vlně britského electro-R&B, představí v rámci evropského turné své nové album „Let´s Just Say The World Ended A Week From Now, What Would You Do?“ také v Praze, a to 15. března 2022 na koncertě v klubu ROXY.
V pořadí již třetí album vyšlo 22. 10. 2021 a HONNE na něj přizvali také hosty, například zpěvačku Giff či zpěváka Khalida. Nahrávka obsahuje jedenáct songů, nabitých skutečnými emocemi a touhami člověka. V létě zveřejněný song „What Would You Do?“ si na streamovacích kanálech během krátké doby získal milionová zhlédnutí.
HONNE tvoří Andy Clutterbuck a James Hatcher, název dua odkazuje k japonskému slovu znamenajícímu „Opravdové pocity, které si ale necháváte pro sebe“. Oba se potkali při studiích na univerzitě a hned během prvního setkání začali společně skládat muziku. V roce 2016 vydali debutové album „Warm on a Cold Night“, které v době on-line distribuce zaznamenalo úspěch v různých částech naší planety. V Jižní Koreji například získalo trojí platinové ohodnocení. Druhé album z roku 2018 „Love Me / Love Me Not“ představili HONNE v listopadu 2018 také na vyprodaném koncertu v Praze.