Amon Amarth, Machine Head

Datum akce: 
16. 10. 2022
Styl hudby: 

AMON AMARTH & Machine Head oznamují společné turné po Evropě! Do PRAHY dorazí v říjnu 2022!

Speciální host: THE HALO EFFECT

Milí fans, připravte se na nejmonumentálnější metalové turné roku 2022! Dvě z nejuznávanějších heavy metalových kapel světa, švédští viking-metaloví vůdci AMON AMARTH a metalové ikony z Bay Area Machine Head se spojují na kolosálním halovém turné s názvem „Vikings And Lionhearts“, a v září a říjnu 2022 budou řádit po celé Evropě!
K tomuto metalovému páru snů se ještě připojí se svou show nová kapela THE HALO EFFECT, která se skládá z pěti významných osobností a průkopníků švédského melodického death metalu: Peter Iwers, Daniel Svensson, Jesper Stromblad, Niclas Englin a Mikael Stanne.

AMON AMARTH prohlašují: „Vikingové, jsme znovu povoláni k nájezdu! AMON AMARTH spojují své síly s našimi dlouholetými přáteli se lvím srdcem, s všemohoucími Machine Head, aby spolu příští podzim podnikli cestu zkázy napříč Evropou. Vaše pohanské duše budou svědky zbrusu nové, maximálně vytuněné produkce obou kapel, a půjde o nejmonumentálnější metalovou událost roku. K plundrování se připojí také švédští THE HALO EFFECT, kteří ztělesňují ducha legendárního gothenburgského soundu. Sledujte další novinky, protože už je pomalu čas popadnout vesla a veslovat k vítězství. Zůstaňte v bezpečí, zůstaňte silní a horns up!"

Frontman Machine Head, Robb Flynn, říká; „Helmice a Lví srdce se radují! S velkým potěšením oznamujeme náš triumfální návrat do vaší země, abychom drtili lebky, pařili v circle pitech a vypili všechno vaše pivo! Jen na to tentokrát nebudeme sami. A to je správné! Poprvé za téměř deset let se Machine Head zřeknou svých obvyklých „Večerů s…“, aby spojili síly s našimi, bitvami zocelenými bratry, všemocnými AMON AMARTH a jejich krajany THE HALO EFFECT. Toto absolutní monstrum turné odstartuje na podzim 2022 a bude to 100% nejvíc devastující noc, jakou jste kdy prožili. Takže, připravte se hrozit, zvedat pivní korbele a pořádně mlátit hlavami na nejvíc heavy turné roku 2022! Nikdo nemůže odolat síle této čisté, epické aliance. Jdeme si i pro tebe!"

Podobně nadšeni jsou THE HALO EFFECT, kteří informují: „Jsme neuvěřitelně nadšeni, že konečně můžeme prozradit, že se příští podzim představíme na pódiích po celé Evropě s podporou úžasných Machine Head a AMON AMARTH. Naše kapela začala jako nápad starých přátel, že bychom mohli společně udělat něco skvělého, podpořit naši kreativitu a znovu získat tu energii, kterou jsme cítili, když jsme žili metalem v Göteborgu. Spojení se dvěma nejrespektovanějšími a nejostřílenějšími kapelami ve světě metalu bude dokonalým způsobem, jak ukázat, o čem jsme. Uvidíme se v první řadě!"

Bylo řečeno vše. „Vikings and Lionhearts“ Tour 2022 kapel AMON AMARTH, Machine Head a THE HALO EFFECT, 16. 10. 2022 v PRAZE, TipSport Areně!

Vstupenky v prodeji od pátku 5. listopadu, 10:00.