Whitesnake a Europe již v úterý

Interpret: 
Styl hudby: 
Místo: 

Několikanásobně platinová legendární Rock 'n' roll kapela Whitesnake, kterou založil zpěvák a bývalý člen Deep Purple David Coverdale, se vydává na své rozlučkové turné, kterým završí úspěšnou, více než čtyřicetiletou kariéru.
Kapelu založil v roce 1978 zpěvák David Coverdale a za svoji historii vydala několik multiplatinových alb jako ‘TROUBLE’, ‘LOVEHUNTER’, ‘READY AND WILLING’, ‘COME AN’ GET IT’ nebo ‘Whitesnake’, jehož se prodalo několik miliónů kusů a řadí se k jejich nejúspěšnějším nahrávkám.
Skupina přijede ve složení DAVID COVERDALE (zpěv), REB BEACH (kytara / zpěv), JOEL HOEKSTRA (kytara / zpěv), TANYA O’CALLAGHAN (baskytara), TOMMY ALDRIDGE (bicí), MICHELE LUPPI (klávesy / zpěv) a představí mimořádně talentovaného DINO JELUSICK (klávesy / kytara / zpěv).
V rámci Farewell tour zazní písně z 13 studiových nahrávek kapely zahrnující i největší hity jako ’Here I Go Again’ nebo ’Is This Love’. Toto poslední tour, u kterého budou mít diváci jednu z mála šanci vidět kapelu hrát naživo, navazuje na globálně úspěšné turné k desce „Flesh & Blood“ z roku 2019, během kterého zkušení hudebníci odehráli 65 koncertů v 30 zemích světa a které dohromady navštívilo více než 750 000 fanoušků.

CENY VSTUPENKY OD 1890,- DO 2290,- Kč