Tarja Turunen již za pár dní navštíví 5 měst po celé ČR

Interpret: 
Styl hudby: 

Tarja TURUNEN se vrací se zbrusu novou vánoční show „Pokoj Vánoc“ a to hned do 5 měst!
Tarja TURUNEN je plným právem nazývána královnou, divou, fantastickým stvořením z jiného světa…její koncerty dokáží divy…dokáží zahřát u srdce a zároveň zmrazit dech…letos se Tarja se svými dechberoucími vánočními koncerty „Christmas Together“ po dvou letech vrátila, aby přinesla pohodu, vánoční atmosféru a své osobní, silné světlo mezi nás. Všem 4 naplněným sálům dokázala vlít klid do žil a naději do myslí, dokázala neuvěřitelnou věc, přimět nás přemýšlet nad hloubkou a smyslem Vánoc a podívat se na ně jako na možný mezník v našich životech, kdy je čas něco změnit. Nejsou to jen svátky barev, přejídání a utrácení…je to čas na lásku a její moc.
Kdo letos tyto její koncerty nezvládl, nestihl, nebo nemohl navštívit, máme pro vás dobrou zprávu. Tarja, dojata svým letošním úspěchem, naplánovala vánoční turné u nás i na příští rok! Tentokrát dokonce do 5 měst:
13.12.2022 ZLÍN, kongresové centrum
14.12.2022 OSTRAVA, Gong
15.12.2022 Plzeň, Synagoga
17.12.2022 OLOMOUC, Kostel Panny Marie Sněžné
18.12.2022 PRAHA, kongresové centrum
Ovšem pozor! Čeká vás zcela nový vánoční program „Pokoj Vánoc“, který už Tarja nosí v hlavě a těší se, až vás s ním, opět v tom nádherném adventním čase překvapí, zahřeje, potěší, uklidní a naladí na tu hezkou vánoční notu.