Orlen je opět generálním partnerem Colours of Ostrav

Festival nabídne polské umělce i soutěž pro kapely!

Každý rok přiláká festival Colours of Ostrava tisíce fanoušků hudby a zábavy z celé Evropy. Poláci Ostravu rádi navštěvují vzhledem k blízkosti hranic i atraktivnímu line-upu a jedinečné atmosféře čtyřdenního hudebního festivalu plného různorodých atrakcí. Tradičně v line-upu největšího českého festivalu nesmějí chybět ani polští umělci. Letos pořadatelé připravili další fantastické překvapení - soutěž pro polské umělce, jejíž vítěz vystoupí během festivalu! A to vše s podporou generálního partnera festivalu - skupiny ORLEN Unipetrol. Již 21. ročník Colours of Ostrava proběhne od 17. do 20. července v areálu unikátní industriální oblasti Dolní Vítkovice v centru Ostravy, 20 km od polských hranic. Na 8 hudebních scénách vystoupí více než 100 kapel a v rámci 11 scén diskusního fóra Meltingpot pak více než 200 řečníků z celého světa.
Skupina ORLEN Unipetrol je opět generálním partnerem festivalu

S radostí potvrzujeme, že skupina ORLEN Unipetrol, největší rafinérská a petrochemická společnost v Česku, provozující síť čerpacích stanic ORLEN v Česku, Slovensku a Maďarsku, se opět stává generálním partnerem Colours of Ostrava. Jméno po generálním partnerovi ponese také ORLEN Drive stage, kde tradičně vystupují kapely s energickým, divokým a syrovým zvukem. Letos se na programu objeví: Emiliana Torrini, Sam Garrett, Avalanche Kaito, Sutari, Alex Serra, The Silver Spoons a mnoho dalších. „Jsem ráda, že se našemu festivalu, který se letos zařadil mezi TOP 10 akcí v rámci prestižních European Festival Awards, podařilo přilákat další významnou a prestižní společnost působící po celé střední Evropě. Věřím, že Toto partnerství přispěje ke zkvalitnění našeho programu a zázemí pro návštěvníky a posune festival na ještě vyšší úroveň,“ říká Zlata Holušová, ředitelka Colours of Ostrava.

„Těšíme se na spolupráci s organizátory tohoto prestižního hudebního festivalu. Jako největší společnost ve střední a východní Evropě s mezinárodním dosahem a působením spolupracujeme s akcí, která svou velikostí a kvalitou přesáhla hranice České republiky. Je populární jak v České republice, tak má mnoho příznivců v zahraničí, např. v Polsku, na Slovensku a v Maďarsku, kde skupina ORLEN aktivně působí,“ dodává Jakub Kosmowski, ředitel marketingu a sponzoringu skupiny ORLEN Unipetrol.

Pohodlný let přímo do Ostravy nebo nedalekých Katovic zajistí nejen polským návštěvníkům Letiště Ostrava, a.s.