Retro Music Hall

Alice

Interpret: 

Čekali jste 25 let a třičtvrtě hodiny - s těmito slovy se vyřítil na pódium, zcela vyprodané Retro Music Hall, Dan Bárta spolu s kapelou Alice a zhájili další koncert vzpomínkového turné "100/4 Tour".
Během koncertu zazněly všechny známé hity jako Ráj se mnou nehledej, Zase budeš bita, Pozdravuj máti, Slepej, mladej, mrtvej a mnoho dalších.

Alice

Jedna z nejzásadnějších českých rockových kapel 90. let Alice se vydá začátkem roku 2016 na turné v původní sestavě!

Einsturzende Neubauten

Do Prahy míří legendární kapela Einstürzende Neubauten Po čtyřech letech do Prahy míří průkopníci industriálního rocku Einstürzende Neubauten. V rámci evropského turné pražskému publiku představí novou desku LAMENT, která vyjde v druhé polovině října. Koncert 
se bude konat v sobotu 15.11. od 18.00 v Retro Music Hall. Skupina Einstürzende Neubauten (Hroutící se novostavby) vznikla koncem roku 1979 
v tehdejším Západním Berlíně. Do povědomí posluchačů se dostala v první polovině 80. let společnými koncerty s Nickem Cavem.

BOOMBOX

Ukrajinská skupina Boombox vyjíždí na své turné, kterým oslaví deset let své existence. V rámci evropsko-ukrajinského turné navštíví 10 let včetně Prahy, Vídně a Paříže. Skupina Boombox je populární nejen na Ukrajině, ale také ve světě. Za dobu svého účinkování vydala několik album, podílela se na tvorbě album známých zpěváků a skupin a vytvořila hudbu také pro několik filmů a seriálů. Přijďte i vy oslavit s touto famózní kapelou jejich narozeniny!

Přihlásit se k odběru Retro Music Hall