Aneta Langerová

Trutnoff - Brnoon 2022 den třetí

Třetí festivalový den byl dost deštivý, přesto si návštěvníci užili spousty dobré hudby.
Hlavní podium přivítalo Jaroslava Hutku, Cocotte Minute, zazněla tradiční Ryboffka, Ivana Mládka a jeho Banjo Band,Hudbu Praha, britskou kapelu The Subways, Anetu Langerovou a další britskou legendu, kapelu Reef.

Colours of Ostrava sobota 1

Horké sobotní odpoledne lákalo spíše někam k vodě, ale přesto pestrý program Colours přitáhl opět velké množství návštěvníků, zahráli američtí Palenke Soultribe, kanadský houslista Owen Pallett, na Radegast czech stage Aneta Langerová, v Gongu Mark Eliyahu spolu s Alaev Family, kterří zahr

Koncert pro hrdiny

U příležitosti 70. výročí konce druhé světové války, se uskutečnil v Dejvické ulici Koncert pro hrdiny a zároveň začala výstava Paměť národa, kde se můžete seznámit se vzpomínkami pamětníků tehdejších událostí. Několik přímých účastníků také vystoupilo v průběhu koncertu na podiu se svými příběhy.

Koncert pro hrdiny

Přijďte pozdravit poslední válečné veterány na KONCERT PRO HRDINY - 8. a 9. května, Dejvická ulice v Praze, kde vystoupí na jednom pódiu spolu s ANETOU LANGEROVOU nebo WABI DAŇKEM. Právě tento koncert odstartuje ojedinělou zážitkovou výstavu PAMĚŤ NÁRODA - OSVOBOZENÍ 70.

KONCERT PRO HRDINY

Přihlásit se k odběru Aneta Langerová