Mladí ladí Jazz

Hudební soutěž Jazzfruit zná své finalisty – představí je v pražském klubu Jazz Dock

Čtrnáctý ročník soutěže Jazzfruit pro mladé jazzové i jazzem inspirované kapely ze střední Evropy zná své finalisty. Vyvrcholí 27. září finálovým koncertem v pražském klubu Jazz Dock od 19.00 hodin. Soutěž pořádaná festivalem Mladí ladí jazz se letos vrátila k modelu dvou kategorií – české a mezinárodní.

Karlovo náměstí bude v neděli patřit jazzu i dalším žánrům, zdarma vystoupí Molotov Jukebox nebo Caleb Kunle

30. dubna je celosvětově svátkem všech jazzmanů, ale i všech fanoušků tohoto žánru v nejrůznějších podobách. Mezinárodní den jazzu u nás tento den tradičně slavíme zdarma přístupným Open Airem na Karlově náměstí pod taktovkou festivalu Mladí ladí jazz s hvězdnými hudebníky.

Mladí ladí Jazz Open Air

30. dubna je celosvětově svátkem všech jazzmanů, ale i všech fanoušků tohoto žánru v nejrůznějších podobách. Mezinárodní den jazzu u nás tento den tradičně slavíme zdarma přístupným Open Airem na Karlově náměstí pod taktovkou festivalu Mladí ladí jazz s hvězdnými hudebníky. Headlinery jsou britští Molotov Jukebox, kteří Jazz koření romskými melodiemi se swingem i dubstepem.

Moon Hooch

„Říkám vám, že tihle týpci jsou cool!“ prohlásil o nich Iggy Pop. Podle Guardianu jejich styl můžeme nazvat virtuózním jazzem nebo akustickým technem. Moon Hooch jsou prostě jistota pořádně šíleného mejdanu!

Andreya Triana

Fenomenální zpěvačka a autorka z Londýna, Andreya Triana, zahájí v Arše desátý ročník festivalu Mladí ladí jazz. V Praze představí zbrusu novou desku Life In Colour. Díky spolupráci s Bonobo či Flying Lotus už stihla za svou kariéru nasbírat spoustu fanoušků i v Česku.

Stránky

Přihlásit se k odběru Mladí ladí Jazz