Zara Larson

Datum akce: 
6. 3. 2024
Interpret: 
Styl hudby: 
Místo: 

POPOVÁ IKONA ZARA LARSSON POPRVÉ V PRAZE JAKO HEADLINER! SE SVÝM TOUR VENUS ZAVÍTÁ DO FORA KARLÍN NA ZAČÁTKU BŘEZNA.

CENA VSTUPENKY 1290,- KČ
LIVE NATION A ARTIST PŘEDPRODEJ OD 1. 11. 2023 V 10:00
VSTUPENKY V PRODEJI V SÍTÍCH TICKETMASTER A TICKETPORTAL OD 3. 11. 2023 V 10:00

ZARA LARSSON NASBÍRALA MILIARDY STREAMŮ, ZÍSKALA ŘADU MULTIPLATINOVÝCH CERTIFIKÁTŮ A PŘITÁHLA SI STÁLOU CELOSVĚTOVOU FANOUŠKOVSKOU ZÁKLADNU. V ROCE 2016 SE PROSADILA NA GLOBÁLNÍ SCÉNĚ JAKO SKLADATELKA S ENERGICKÝM HLASEM A ŽIVELNÁ HUDEBNÍ SÍLA.

JEJÍ PLATINOVÁ DEska SO GOOD Z ROKU 2017 SE STALA FENOMÉNEM A STALA SE “DRUHÝM NEJSTREAMOVANĚJŠÍM DEBUTEM ŽENSKÉ UMĚLKYNĚ NA SPOTIFY V HISTORII”. MEZITÍM SE NEUSTÁLE PROSAZOVALA U POSLUCHAČŮ PROSTŘEDNICTVÍM TROJNÁSOBNĚ PLATINOVÉ SKLADBY NEVER FORGET YOU S MNEK A PLATINOVÝCH HITŮ LUSH LIFE, AIN’T MY FAULT A SYMPHONY S CLEANBANDIT. NYNÍ JE CELOSVĚTOVĚ UZNÁVANOU SUPERHVĚZDOU, KTERÁ POSBÍRALA ZEJMÉNA OCENĚNÍ SWEDISH GRAMMY AWARDS, NICKELODEON KIDS’ CHOICE AWARDS A MTV EMAS. V ROCE 2021 VYDALA ALBUM POSTER GIRL S NEJVÝRAZNĚJŠÍMI SKLADBAMI “RUIN MY LIFE”, “WOW” A “TALK ABOUT LOVE” [FEAT. YOUNG THUG].

SPOLUPRACOVALA S UMĚLCI JAKO David Guetta, Kygo, TYGA, TY DOLLA $IGN A SABRINA CARPENTER, VYSTOUPILA NAPŘÍKLAD NA KONCERTU NOBELOVY CENY MÍRU A VIRTUÁLNĚ V ROBLOXU, A ZÁROVEŇ SE PYŠNÍ TITULEM “DRZÁ FEMINISTKA OD VEDLE” OD TEEN VOGUE. BĚHEM ROKU 2022 SE SPOJILA S ALESSEM V PÍSNI “WORDS”, KTERÁ ZAZNAMENALA STOVKY MILIONŮ STREAMŮ.

DRZÝ SINGLE “CAN’T TAME HER” STARTUJE JEJÍ DALŠÍ ÉRU. TŘPYTIVÉ DISCO RYTMY DOPLŇUJE POSELSTVÍM, KTERÉ MÁ DODAT SÍLU A JAK SAMA ZPÍVÁ “JI NEZKROTÍŠ”. ZARA TAK DÁVÁ PŘESNĚ NAJEVO, KÝM JE A KOLIK NÁS TOHO OD NÍ JEŠTĚ ČEKÁ. DODÁVÁ K TOMU: “MOJE OSOBNOST JE DŮLEŽITOU SOUČÁSTÍ MÉ TVORBY A NECHÁVÁM JI PLNĚ PROJEVIT SE. VŽDYCKY JSEM BYLA TAKOVÁ SHOWGIRL – MILUJU TŘPYT, LESK, NADÝCHANOST A SVĚTLA. ALE JE TAKÉ NA ČASE, ABYSTE MĚ POZNALI.”