The Exploited - "DISORDER TOUR 2023"

Datum akce: 
3. 5. 2023
Interpret: 
Styl hudby: 
Místo: 

Skotská punkrocková legenda THE EXPLOITED, se bouří! A bouří se už dlouho….od 80. let. Nyní kapela oznamuje termíny svého "DISORDER TOUR 2023" a vyzývá všechny své drsné fanoušky, kteří stále ctí vlajku skutečného punku a řvou „Fuck The System“ z plných plic, na svůj live koncert!
Do PRAHY, MeetFactory dorazí THE EXPLOITED přesně 4. 5. 2023! Wooow!
THE EXPLOITED ze skotského Edinburghu vznikli jako odpověď na všudypřítomný postoj té doby á la „žádná budoucnost“. Tito čtyři chlapi byli v té době nezaměstnaní, a tak se rozhodli nakopat všem prdel a když už být teda bez práce, tak aspoň stylově! Vznikla tak syrová a drsná muzika, která rozhodně nebyla pro všechny, vznikli THE EXPLOITED a vznikl punk-Rock!
Hned jejich debut „punk´s Not Dead“ byl spíš jen takovým výkřikem než nahrávkou, ale stal se jakýmsi proroctvím a album roztrhalo všechny žebříčky nezávislých muzikantů…Ačkoli „punk's Not Dead“ rozhodně není jejich nejlepší nahrávka, na úvod to bylo nepřekonatelné a naživo absolutně neuvěřitelné! Masivní turné, doprovázené zuřivými show, vyvolalo mnoho emocí a stížností. V roce 1982 vyšlo THE EXPLOITED první opravdové klasické album „Troops Of Tomorrow“ a THE EXPLOITED od té doby zůstávají věrní svým kořenům, nikdy se nerozdělili – navzdory nespočetným změnám v sestavě – a nikdy se nepoklonili režimu. Prohlašují vlastně pravdu (politici jsou lháři a válka je zlo, stále je někdo volí a zdá se, že jsme na pokraji třetí světové války). Je tady však někdo, kdo se těmito problémy zabývá a THE EXPLOITED o tom přímo křičí do světa! V roce 1990 vydávají "The Massacre", svoji nejúspěšnější nahrávku, kterou napsal a produkoval sám Wattie. Jejich osmé studiové album „Fuck The System“, vydané v roce 2003, je ještě výbušnější a ukazuje kapelu bouřlivější a naprosto nekompromisní ever…THE EXPLOITED, to je prostě pravý a drsný, nekompromisní punk-Rock a legenda svého žánru.
4. května 2023 budou THE EXPLOITED trhat a sekat masy v PRAZE, MeetFactory…přijďte se přidat…