NIGHTWISH

Datum akce: 
21. 12. 2022
Interpret: 
Styl hudby: 

POZor! Pražský koncert finských NIGHTWISH se posouvá na rok 2022!

Milí fanoušci, s velkou lítostí vám musíme oznámit, že ani dlouho plánovaný koncert finských symphonic-metalových velikánů NIGHTWISH letos neuvidíte. Do poslední chvíle jsme věřili, že se tenhle koncert u nás, v PRAZE, O2 areně před Vánocemi opravdu uskuteční, ale covidová situace v Evropě, ale hlavně teď již i u nás to, bohužel, opět hatí. Svět už je unavený nekončícím bojem s virem, lidé a vlády jednotlivých zemí přistupují už k zoufalým a mnohdy nepochopitelným krokům, stále měnícím opatření a pravidla pro život v nové době, v době covidové. Není tedy divu, že ani NIGHTWISH, ještě nedávno odhodlaní na Toto již zkrácené turné prostě vyrazit a přinést lidem novou, metalovou energii do doby adventní to nakonec museli odpískat. Pilně však zapracovali a celé evropské turné se podařilo posunout o rok.

Nový termín koncertu je tedy potvrzen!
NIGHTWISH zahrají v pražské O2 areně 21. 12. 2022!

Tuomas Holopainen vzkazuje: „Během těchto nejpodivnějších a nejnáročnějších časů jsme byli nuceni přeplánovat naše koncerty, a týká se to také našeho evropského turné Human: II: Nature World Tour. Podívejte se na nová data! Jedná se o nešťastný, ale nezbytný krok, aby byla zajištěna bezpečnost všech a abychom se co nejdříve zbavili této bizarnosti, kterou nyní všichni prožíváme. Není tu navždy a naše karavana bude brzy opět v pohybu. Do té doby na sebe dávejte pozor a uvidíme se za rok.“
Na NIGHTWISH a jejich grandiozní mega show, kterou mají nachystanou k live představení své desky „Human: II: Nature“, v jedinečném stage designu, s kupou pyro efektů, a hlavně s dlouho odkládanou touhou zahrát svým fanouškům nejnovější hudební pecky, si tedy ještě rok počkáme.
Na postu speciálních hostů dochází ke změně. Místo původně avizovaných Finů AMORPHIS pojede příští rok turné jiná skvělá banda. Mladí metaloví cyber draci BEAST IN BLACK, kteří dobývají svět svou novinkou „Dark Connection“! Večer pak, podle plánu, odstartuje finská industriální metalová banda TURMION KÄTILÖT, představující svoji aktuální desku „Global Warning“.

Co dodat? Nezbývá než vydržet, věřit. Nenechte si tuto nevšední hudební událost ujít, bude to 100% bomba!

Všechny zakoupené vstupenky na koncert zůstávají v platnosti i na nový termín a není nutné je jakkoli vyměňovat!
Vstupenky můžete také nadále objednávat exkluzivně v sítích Ticketmaster a Ticketportal!