Michal Prokop

Datum akce: 
21. 12. 2016
Interpret: 
Styl hudby: 
Místo: 

Čerstvý sedmdesátník Michal Prokop nezahálí a po nedávné hudební oslavě v Lokti nad Ohří chystá tradiční vánoční koncert. Ten se, stejně jako poslední dva roky, odehraje ve Foru Karlín a to v termínu 21.12. Letošní vánoční tradice bude okořeněna živou verzí skladby “Město Er”. Ta v Praze zazní naživo úplně poprvé a celkově podruhé od jejího původního vydání před 45 lety. Vstupenky na koncert jsou v předprodeji síti Ticketportal. Prvních 200 kupujících navíc obrží reedici Města Er na CD.

Michal Prokop si pro každý ze svých vánočních koncertů připravuje nějakou specialitu. Jsou to samozřejmě Framus Five a vždy zajímaví hudební hosté, největší Prokopovy hity i méně známé skladby a pro letošek to bude ještě něco navíc. Společně s Karlovarským symfonickým orchestrem představí pražskému publiku svou znovuzrozenou dvacetiminutovou skladbu Město Er, kterou představil v premiéře na narozeninovém festivalu Krásný ztráty - Live 70.
“Nesmírně se těším, že si znovu zahrajeme Město Er s Karlovarským symfonickým orchestrem a umožníme tak dalším posluchačům užít si společně s námi Město Er v koncertní podobě,” říká Michal Prokop.

Album Město Er bylo v letošním roce po dlouhých 45 letech vydáno v reedici na lp, ve formě bohatého digipagu CD a v digitální podobě. Jeho první náklad na lp byl vyprodán během několika dní.

Do Fora Karlín se Michal Prokop vrací opět po roce a vstupenky na koncert jsou k dispozici již nyní.

Prvních 200 příznivců, kteří zakoupí své vstupenky on-line na adrese Ticketportal.cz, dostanou dárek v podobě cd “Město Er”. Ti budou osloveni poředatelem ohledně převzetí CD.

Předprodej vstupenek na http://www.ticketportal.cz/event.as...

www.michalprokop.cz
www.unitedislands.cz