MÅNESKIN

Datum akce: 
14. 5. 2023
Interpret: 
Styl hudby: 
Festival: 

Fenomén MÅNESKIN se vrací! Po úspěchu na Rock for People Hope navštíví pražskou O2 arenu!
Poté, co se vyšplhali na vrcholy mezinárodních hudebních žebříčků a kralovali pódiím předních evropských letních festivalů, oznamují MÅNESKIN nové termíny přesunutého turné „LOUD KIDS ON TOUR“, jehož součástí bude i pražská zastávka v rámci spolupráce Rock for People Concerts a Sodapop Concerts. Fanoušci se tak dočkají 14. května 2023 v hlavním městě stejně energické show plné temperamentu, jakou předvedla italská čtveřice Victoria, Damiano, Thomas a Ethan v loňském roce na Rock for People Hope. S více než 3,4 miliardami přehrání na všech digitálních platformách a více než 43 miliony posluchačů na Spotify měsíčně, se kapela stala fenoménem poslední doby. Pražský koncert se uskuteční v O2 areně 14. května 2023.

VSTUPENKY:
Všechny vstupenky zakoupené na původní termín koncertu v síti GoOut zůstávají platné i na nový termín do sektoru STÁNÍ. Vstupenky na nový termín v O2 areně budou v prodeji od pátku 25. března od 14 hodin v sítích Ticketmaster a Ticketportal.

Díky svému syrovému, energickému a nakřáplému zvuku vrací MÅNESKIN Rock’n’roll zpět na přední příčky světových hitparád a dokonale jej mísí se současným vkusem. Dvacátníci Victoria (baskytara), Damiano (zpěv), Thomas (kytara) a Ethan (bicí) začínali v roce 2015 jako buskeři vystupující v ulicích Říma a jen o několik let později dobyli svět a stali se jednou z nejpopulárnějších rockových kapel nové generace.
15. července 2021 měl na YouTube celosvětovou premiéru singl s názvem „I WANNA BE YOUR SLAVE“, který za pouhých 24 hodin dosáhl 6,7 milionu přehrání, stal se jednoznačným hitem v 67 zemích a vyšplhal se na první místo v žebříčku YouTube Italia a na dvacáté místo v žebříčku nejlepších světových umělců. MÅNESKIN překonali řadu rekordů a dosáhli prvního místa v žebříčku Spotify Global Top 50 s jejich verzí písně „Beggin“, která společně s „I WANNA BE YOUR SLAVE“ rozbila UK Singles Chart, když se obě písně umístily v Top 10. MÅNESKIN se tak stali první italskou kapelou v historii, které se podařilo umístit se v první desítce UK Singles Chart se dvěma singly současně. 25. září 2021 vystoupili MÅNESKIN jako headlineři společně s Edem Sheeranem a Doja Cat na akci „Global Citizen Live 2021“ v Paříži.

Odkazy:
https://www.maneskin.it/
https://www.facebook.com/maneskinof...
https://www.instagram.com/maneskino...