Kaleo

Datum akce: 
10. 10. 2022
Interpret: 
Styl hudby: 
Místo: 

ISLANDSKÁ ROCKOVÁ KAPELA Kaleo, V ČELE S FRONTMANEM A AUTOREM PÍSNÍ JJ JULIEM SONEM, A OD VYDÁNÍ SVÉHO PRŮLOMOVÉHO ALBA A/B Z ROKU 2016, S KTERÝM OBLETěla CELÝ SVĚT SE VRACÍ ZPĚT DO ČR. Z ALBA VZEŠLY TŘI HITOVÉ SINGLY – NA CENU GRAMMY NOMINOVANÝ “NO GOOD”, ZLATÝ “ALL THE PRETTY GIRLS” A HITPARÁDOVÝ, 2X PLATINOVÝ “WAY DOWN WE GO”, KTERÝ BYL POUŽIT VE VÍCE NEŽ DVOU DESÍTKÁCH TELEVIZNÍCH POŘADŮ OD GREY’S ANATOMY PO RIVERDALE, COŽ VEDLO K TOMU, ŽE SE SINGL Č. 1 DOSTAL DO ČELA ŽEBŘÍČKU THE HOLLYWOOD REPORTER’S TOP TV SONGS.
PO NASBÍRÁNÍ VÍCE NEŽ 1 MILIARDY STREAMŮ PO CELÉM SVĚTĚ, 39 MEZINÁRODNÍCH CERTIFIKACÍ A NESPOČTU VYPRODANÝCH KONCERTŮ OD LONDÝNA PO MOSKVU, SE Kaleo STALO CELOSVĚTOVÝM FENOMÉNEM. Kaleo, ZNÁMÍ SVÝMI ELEKTRIZUJÍCÍMI ŽIVÝMI VYSTOUPENÍMI, ZCELA VYPRODALI SVÉ PRVNÍ AMERICKÉ TURNÉ A VYNIKLI NA FESTIVALECH COACHELLA, LOLLAPALOOZA A BONNAROO. NEDÁVNO BYLI TAKÉ VYBRÁNI JAKO PŘEDSKOKANI SKUPINY ROLLING STONES NA STADIONECH. OD TÉ DOBY, CO Kaleo V ŘÍJNU 2018 UKONČILI TÉMĚŘ NEPŘETRŽITÉ TŘÍLETÉ TURNÉ NA PODPORU ALBA A/B, JULIUS SON PRACOVAL VE STUDIU NA VELMI OČEKÁVANÉM NÁSLEDNÉM ALBU KAPELY.
DRUHÉ ALBUM Kaleo – SURFACE SOUNDS – VYŠLO 23. DUBNA 2021 U SPOLEČNOSTI ELEKTRA/ATLANTIC A OBSAHUJE HLAVNÍ SINGLY “I WANT MORE” A “BREAK My Baby”, STEJNĚ JAKO “ALTER EGO”, “BACKBONE”, “SKINNY” A “HEY GRINGO”.

JAKO SPECIÁLNÍ HOST KONCERTU VYSTOUPÍ Júníus Meyvant.
UNNAR GÍSLI SIGURMUNDSSON SE NARODIL A VYROSTL NA WESTMANSKÝCH OSTROVECH U JIŽNÍHO POBŘEŽÍ ISLANDU A OD ROKU 2014 VYDÁVÁ HUDBU POD PSEUDONYMEM Júníus Meyvant. DEBUTOVOU NAHRÁVKOU VYDANOU POD PSEUDONYMEM “Júníus Meyvant” BYL SINGL “COlor DECAY” Z ROKU 2014, KTERÝ SKLIDIL MNOHO CHVÁLY PO CELÉM ISLANDU I OD MEZINÁRODNÍCH PUBLIKACÍ, JAKO JSOU KEXP A NPR. ROK POTÉ JÚNÍUS ZÍSKAL OCENĚNÍ “NEJLEPŠÍ SINGL” A “NOVÁČEK ROKU” NA ISLANDSKÝCH HUDEBNÍCH CENÁCH.

VZHLEDEM K PŘETRVÁVAJÍCÍ NEJISTOTĚ A OMEZENÍM V CELÉ EVROPĚ, KAPELA Kaleo ODLOŽILA SVŮJ KONCERT 28.1. VE FORU KARLÍN. NOVÝ TERMÍN JE 10. 10. 2022.

KAPELA K TOMU UVEDLA: “ZDRAVÍ A BEZPEČNOST NAŠICH FANOUŠKŮ A ŠTÁBU JSOU PRO NÁS PRIORITOU. TĚŠÍME SE, ŽE BUDEME MOCI BRZY PŘIVÉZT FIGHT or FLIGHT TOUR DO TĚCHTO SKVĚLÝCH ZEMÍ. PROSÍME, PONECHTE SI SVÉ VSTUPENKY, PROTOŽE ZŮSTANOU V PLATNOSTI I NA PŘELOŽENÁ VYSTOUPENÍ.”

VAŠE PŮVODNÍ VSTUPENKY NA TUTO AKCI ZŮSTÁVAJÍ NADÁLE V PLATNOSTI.