Eagles of Death Metal

Datum akce: 
27. 3. 2022
Styl hudby: 

Eagles Of Death Metal zahájí příští rok v březnu druhou kapitolu svého 24th Anniversary Tour. Své výročí oslaví i 27. března v pražském Lucerna Music Baru. Kapela zároveň oznámila, že 19. listopadu Jesse „Boots Electric“ Hughes nadělí fanouškům vánoční EP Eagles Of Death Metal Presents A Boots Electric Christmas.
Rock ‘n’ roller potřebuje vyrazit ven a dělat Rock ‘n’ roll,“ řekl zpěvák a frontman Jesse Hughes. „Mám dojem, že jsem byl roky pod zámkem, ale teď se utrhnu z řetězu! Bacha, Evropo, Eagles Of Death Metal jsou už připraveni ke startu.“
Kapela, která je známá svou nakažlivou pohodovou hudbou a energickými koncerty vystoupí ve složení Jennie Vee na basovou kytaru, Jorma Vik na bicí a Joshua Jove na kytaru.
Na koncertech si také fanoušci budou mít možnost zakoupit láhve Eagles Of Death Metal: Shrieking in Tongues, speiální cherry-colu kapely a BBQ pálivou omáčku s příchutí habanera, kterou vyrobil Dean of the Dead Hot Sauce. Shrieking in Tongues bude exkluzivně ke koupi na každém koncertě v Evropě na merch stánku.
Na novém EP najdou posluchači elektrifikované verze klasických vánočních písní - God Rest Ye Merry Gentlemen, Put A Little Love In Your Heart, O Holy Night, Little Drummer Boy a Little Town Of Bethlehem. Zlatým hřebem desky bude a cappella verze O Holy Night, ve které spojí síly Hughes a jeho kámoš z EODM Joshua Homme.
„Jen pár písniček na zahřátí během Vánoc. Mír všem, Happy Hanukkah, Merry Christmas, Happy Holidays, I love you a Bůh vám žehnej!“ řekl Hughes k novému EP.
EP Eagles Of Death Metal Presents A Boots Electric Christmas si můžete předobjednat zde https://eodm.lnk.to/Christmas.