Cigarettes After Sex

Datum akce: 
1. 11. 2023
Styl hudby: 
Místo: 

V bolesti je krása, svět v černé a bílé není nudný – Cigarettes After Sex přijedou na svůj dosud největší sólový koncert.

Návrat, na který se tolik z nás těšilo. 1. listopadu přijede do Velkého sálu Lucerny trojice Cigarettes After Sex. Kapela, kterou chválí tak rozdílné osobnosti jako Lana Del Rey a David Lynch, vystoupí v Praze poprvé od roku 2019, kdy beznadějně vyprodala klub ROXY. Zasněná hudba, která je stejně melancholická i průbojná a nezapomenutelná.
Vstupenky budou v prodeji od pátku 31. března na webu fource.cz a portálech GoOut a Ticketmaster.
Trojice Greg Gonzales, Jacob Tomsky a Randall Miller se našla v pomalé hudbě, která v sobě nese obří dávku melancholie a jejíž křehkosti a vlídnosti je takřka nemožné vzdorovat. Cigarettes After Sex hrají hudbu o rozchodech, v níž ale není jen smutek a prázdnota, ale naopak vůle znovuobjevit své vlastní já.
Cigarettes After Sex debutovali v roce 2017, na eponymní desku navázali o dva roky později neméně úspěšným albem Cry. Čekání na třetí narhávku svým fanouškům ukrátili singlem Pistol, který na podzim loňské roku potvrdil, že Cigarettes After Sex neztrácí nic ze svého jedinečného náboje.
Na Prahu mají Greg Gonzales a Cigarettes After Sex ty nejlepší vzpomínky, byla totiž vůbec prvním městem mimo USA, kde zahráli, a fanoušci jim připravili to nejkrásnější přijetí. A od té doby tomu nebylo jinak. Teď ve Velkám sále Lucerny zahrají pro dosud největší místní publikum.