Aerosmith

Datum akce: 
4. 7. 2022
Interpret: 
Styl hudby: 

Vzhledem ke stávající, bezprecedentní a stále se měnící situaci a s ohledem na ochranu zdraví, bezpečnost a prožitek fanoušků, které jsou prioritou číslo jedna, začíná být jasné, že se koncert skupiny Aerosmith nebude moci uskutečnit v naplánovaném termínu 8. 7. 2021.
Proto jsme nuceni vystoupení skupiny Aerosmith v pražské O2 aréně přesunout na nové datum 4. 7. 2022. Jsme rádi, že se podařilo koncert přeplánovat a prosíme majitele, aby si uchovali své vstupenky, které jsou platné i pro nové datum koncertu.

We have continued to monitor this unprecedented and changing situation, with the health, safety and enjoyment of Aerosmith fans as the number one priority, it has become clear that it is not going to be possible to go ahead with the Aerosmith show on .
Therefore Aerosmith’s performance at O2 Arena on 8.7.2021 will be rescheduled to 4.7.2022. We’re pleased to have been able to reschedule so do hang on to your ticket – it will be valid for the new date.

Aerosmith OZNAMUJÍ DATA SVÉHO EVROPSKÉHO TURNÉ, NA KTERÉM OSLAVÍ 50. VÝROČÍ!
Aerosmith, největší americká rocková kapela všech dob, která právě absolvuje sérií rezidentních vystoupení v Las Vegas s názvem Deuces Are Wild, míří do Evropy, kde dohraje omezený počet vystoupení! Do Prahy se vrátí po deseti letech.

Aerosmith, čtyřnásobní držitelé Ceny Grammy ®, dnes oznámili termíny evropského turné, které se odehraje v roce 2020. Série koncertů odstartuje 13. června v Miláně, bude zakončena 27. července v Německu a mimo České republiky kapela zavítá i do Belgie, Francie, Španělska, Portugalska, Rakouska, Polska, Velké Británie, Maďarska a Dánska.
Jedineční Aerosmith, které tvoří Steven Tyler (zpěv), Joe Perry (hlavní kytara), Brad Whitford (kytara), Tom Hamilton (basa) a Joey Kramer (bicí), jsou živoucí součástí americké hudební historie. Během své kariéry prodali více než 150 milionů alb po celém světě, obdrželi nespočet ocenění a byli uvedeni i do Rock and Rollové síně slávy.