Koncert Jonas Brothers se přesouvá na říjen!

Interpret: 

Vzhledem ke změnám v harmonogramu turné se koncert Jonas Brothers, původně plánován na 2. června, uskuteční 15. října 2024 v pražské O2 areně. Všechny dříve zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Majitelé vstupenek obdrží další informace e-mailem.

Legendární americké popové trio oznámilo svůj historický debut v pražské O2 areně.
Jonas Brothers vyjíždějí na celosvětové THE TOUR a přidávají 27 koncertů v Evropě, Austrálii a na Novém Zélandu. V rámci nové části vystoupí poprvé v Polsku, Rakousku, České republice, Severním Irsku, Hamburku, Lyonu, Mnichově, Norsku, Austrálii a na Novém Zélandu. Kapela také odhalila rozšíření svého nejambicióznějšího turné v Severní Americe o 26 nových koncertů, čímž se jejich dosud největší turné rozrostlo na 90 vystoupení ve 20 zemích.
THE TOUR, které produkuje společnost Live Nation, odstartuje 12. a 13. srpna dvěma vyprodanými večery na stadionu Yankee. Kapela každý večer představí pět alb plných hitů z celého svého katalogu v 86 městech po celém světě.
Vzhledem ke změnám v harmonogramu turné se koncert Jonas Brothers, původně plánován na 2. června, uskuteční 15. října 2024 v pražské O2 areně. Všechny dříve zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Majitelé vstupenek obdrželi další informace e-mailem.