Sting

Datum akce: 
31. 7. 2022
Interpret: 
Styl hudby: 

SLAVKOV OPEN 2022

STING: MY SONGS
special guests: VOJTĚCH DYK & B-SIDE BAND / LENKA NOVÁ & Petr MALÁSEK BAND

STINGOVO KRITIKOU UZNÁVANÉ SVĚTOVÉ TURNÉ MY SONGS PRODLOUŽENO DO ROKU 2020

Společnosti Cherrytree Management a Live Nation dnes potvrdily, že STING příští rok v létě vyrazí do Evropy s programem My Songs a zcela poprvé se představí v sobotu 30. července 2022 v Zámecké zahradě ve Slavkově u Brna.

STING: My Songs bude dynamická show se zaměřením na nejoblíbenější Stingovy skladby mapující kariéru tohoto sedmnáctinásobného držitele ceny Grammy. V rámci koncertu zazní písně jeho sólové kariéry, jakož i skladby skupiny The Police. Fanoušci mohou očekávat, že uslyší hity jako“Fields Of Gold“,“Shape Of My Heart”, “Roxanne”, “Demolition Man“ a řadu dalších, které STING představí v doprovodu své rockové skupiny, kterou tvoří: Dominic Miller (kytara), Josh Freese (bicí), Rufus Miller (kytara), Kevon Webster (klávesy), Shane Sager (harmonika), Melissa Musique a Gene Noble (vokály).

Skladatel, zpěvák, autor, herec, aktivista - STING získal uznání ve všech těchto rolích a přesto se vzpírá snadnému označení. Narodil se v anglickém Newcastlu, v roce 1977 se přestěhoval do Londýna a spolu se Stewartem Copelandem a AndySummersem založil skupinu Police. Společně vydali pět alb, získali šest cen Grammy a v roce 2003 byli uvedeni do Rock and Rollové síně slávy.