Metronome Prague Warm Up 2021

Datum akce: 
10. 9. 202112. 9. 2021
Interpret: 

BRITSKÁ MORCHEEBA VYSTOUPÍ V ZÁŘÍ V PRAZE

Zdravíme vás všechny za hudební akci Metronome PRAGUE a přicházíme s novinkou, kdy vás zveme na akci Metronome PRAGUE WARM UP.
Zatímco jsme obnovili předprodej vstupenek na ročník 2022 s nově potvrzenými účinkujícími Nick Cave AND THE BAD SEEDS, BECK a OH WONDER, kdy další budou postupně následovat, tak jsme učinili rozhodnutí. Musíme to nažhavit! Zkrátíme vám dlouhou pauzu mezi jednotlivými ročníky, která v čase, kdy ten příští odstartuje, bude dlouhá celé 3 roky. Zveme proto na 10.-12. září na třídenní Metronome PRAGUE WARM UP.
Hlavní hvězdou podzimní akce Metronome PRAGUE WARM UP bude britská kapela MORCHEEBA. Proběhne tu i velkolepá pocta ve světě nejslavnějšímu českému rockerovi IVANu KRÁLovi a již brzy potvrdíme další účinkující. Pokud patříte k trpělivým držitelům vstupenek zakoupených na ročníky 2020 či 2021 či jste si zakopili některou ze vstupenek obsahující bonusem členství v našem virtuálním Metronome klubu, získáte možnost zakoupení vstupenek za zvýhodněnou cenu.

Metronome PRAGUE WARM UP 2021

Zveme vás letos na s největší péčí připravenou akce Metronome PRAGUE WARM UP, jejímž klíčovým sloganem je povzbudivé Musíme to nažhavit! Uskuteční se ve dnech 10. - 12. září. Prvními ohlášenými účinkujícími jsou britská MORCHEEBA, jež přiveze nový repertoár z aktuálně vydaného alba Blackest Blue, a projekt na počest Ivana Krále, ve kterém hudební přátelé zavzpomínají na bezesporu světově nejproslulejšího českého rockera, který nečekaně zemřel vloni v únoru.
Na akci s limitovanou kapacitou dáváme do prodeje nyní pouze 300 třídenních vstupenek a k tomu limitovanou kapacitu jednodenních vstupenek. První část vstupenek na sobotu, kdy vystoupí MORCHEEBA, je k dispozici za zvýhodněnou cenu. Postupně přidáme i lístky na pátek a neděli, jakmile budeme moc zveřejnit celý program Vstupenky jsou k dispozici na adrese: www.metronome.cz/warmup či v předprodejní síti GoOut.cz.

Britská skupina MORCHEEBA obohacuje světovou hudební scénu od roku 1996, kdy vydala debutové album Who Can You Trust?. Ačkoli vznikla v době, kdy hudební scéně dominovaly elektronické projekty, skupina, kterou založili bratři Godfreyové – Ross (kytara) a Paul (elektronika) – společně se skvělou zpěvačkou Skye Edwards, dokázala přimíchat k elektronickým zvukům řadu dalších vlivů. Právě tato zakladatelská dvojice, obklopena dalšími hudebníky, vystoupila na zatím posledním uskutečněném ročníku festivalu Metronome PRAGUE v roce 2019. Recenzenti nešetřili nadšením.
Také MORCHEEBA sama byla zřejmě se svým pražským vystoupením a s reakcemi fanoušků spokojená, neboť byla jediným zahraničním hostem koncertu Národ sobě - Kultura tobě, který proběhl v přímém přenosu České televize letos v únoru. Ross Godfrey a Skye Edwards se připojili online a ve světové premiéře zahráli píseň z nového alba Blackest Blue. To celosvětově vyšlo 23. dubna a sklidilo velmi příznivé reakce. „Když jsme nemohli na turné, soustředili jsme se nejen na samotné psaní písní, ale mohli je také důkladně vybrousit,“ citují Lidové noviny Rosse Godfreye a v recenzi dodávají: „Blackest Blue patří k nejlepším deskám Morcheeby, snese srovnávání i s průlomovým titulem Big Calm (1998). Což může být paradoxně zásluha epidemie čínské chřipky, která nabídla nejen negativní inspiraci, ale i dostatek času.“ MORCHEEBA na obalu svého nového alba vzkazuje svým fanouškům: „Chybíte nám, doufáme, že co nejdříve zase vyrazíme na turné.“ Jak je vidět, čeští posluchači se dočkají dřív, než se ještě v době vydání alba mohlo zdát.

Všem, kteří jste si zakoupili vstupenky před 18. březnem 2021 a trpělivě čekáte, až se vyřeší veškeré přesuny i těm z vás, kteří jste si koupili nové vstupenky obsahující členství v nově založeném virtuálním klubu, přijde ještě jedna zpráva. Budou v ní instrukce, jak se do klubu přihlásit, jak získat první z výhod v podobě speciální ceny vstupného na Metronome PRAGUE WARM UP. SLEDUJTE SVOJÍ MAILOVOU SCHRÁNKU!

Děkujeme moc všem za vaše zapojení. Úplně nejvíc je včasný nákup vstupenek. A budeme také rádi, když nás budete sledovat na webu, Facebooku, Instagramu, Twitteru či Linkedinu a pokud třeba také pozvete vaše přátele do oficiální události na Facebooku k Warm Upu: www.facebook.com/events/48751944900... .

Za pořadatelský tým hudebního festivalu Metronome Prague,
David Gaydečka & Martin Voňka