HELLOWEEN, HAMMERFALL

Datum akce: 
30. 6. 2022
Interpret: 
Styl hudby: 

Pražský koncert HELLOWEEN, Hammerfall se posouvá, ale jen o 2 měsíce!
UNITED FORCES TOUR 2022! PRAHA, O2 arena, 30. 6. 2022!

Dlouho se spekulovalo a vymýšlelo, jak zachránit obří evropské turné HELLOWEEN a Hammerfall – UNITED FORCES Tour 2022 až se to nakonec rozseklo a pro nás, Českou republiku to dopadlo skvěle!
HELLOWEEN se svými přáteli Hammerfall nakonec dorazí do PRAHY, O2 areny jen o 2 měsíce později, než bylo plánováno, ve čtvrtek 30. 6. 2022!
Zas tak velká změna to tedy není a pro starší děti máte najednou bezva tip na dárek za pěkné vysvědčení...
Všechny vstupenky zakoupené na původní termín koncertu (15. 10. 2020) nebo náhradní termíny (5. 5. 2021 a 23.4.2022) zůstávají v platnosti i na nový termín koncertu a není potřeba je vyměňovat.
Čekání se zkracuje a zkracuje se rychle…Červen je tu cobydup a s ním i tento famózní metalový balíček. Toto unikátní metalové spojenectví UNITED FORCES TOUR 2022 nebude jen skvělým zážitkem z HELLOWEEN, ale fanoušci si navíc užijí také přesně a láskou ukuté švédské metalové kladivo Hammerfall. Obě kapely představí zbrusu nová alba. HELLOWEEN vydali své nové fantastické album „HELLOWEEN“ se sjednocením svých tří zpěváků Kiske, Derise & Hansena, což je senzační vzpomínka na všechny epochy historie kapely. Album už nyní kraluje evropským prodejním žebříčkům, v Německu a ve Španělsku jsou jasnou jedničkou na trhu, ve Finsku a Švýcarsku dvojkou, třetí jsou ve Švédsku a Rakousku, bramborovou medaili drží ve Skotsku a u nás a v Portugalsku se vyšplhali na 5. pozici! Hammerfall vydávají své nové album „Hammer Of Dawn“ už příští týden, 25.2. a hodlají vám ho naservírovat silou svého železného kladiva!
Dvojnásobná dávka metalové síly a energie, to je UNITED FORCES Tour 2022 legendárních HELLOWEEN a Hammerfall a vy si ji můžete nabrat kolik budete chtít, 30. června 2022 v PRAZE, O2 areně!

Vstupenky jsou stále k dostání v sítích Ticketmaster a Ticketportal!